Deepcool Hub do wentylatorów FH-04

Producent
Deepcool
Kod producenta
DP-F04PWM-HUB
EAN
6933412795995
  • Złączka 1: ATX (20-pin)
  • Rozmiar złącza 1: Prosty
  • Rozmiar złącza 2: Prosty
Pełna specyfikacja

15 złnetto18,45 zł brutto

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Deepcool Hub do wentylatorów FH-04: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
DP-F04PWM-HUB693341279599515 zł nettoZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Złączka 1: ATX (20-pin)
  • Rozmiar złącza 1: Prosty
  • Rozmiar złącza 2: Prosty

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Złączka 1
ATX (20-pin)
Złączka 2
4 x Molex (3-pin)
Waga produktu
22 g
Kolor produktu
Czarny
Długość kabla
0,55 m
Rozmiar złącza 1
Prosty
Rozmiar złącza 2
Prosty
Wysokość produktu
17,5 mm
Szerokość produktu
68 mm
Głębokość produktu
13 mm

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Deepcool Hub do wentylatorów FH-04 na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Deepcool Hub do wentylatorów FH-04 zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Deepcool Hub do wentylatorów FH-04?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Deepcool Hub do wentylatorów FH-04?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Deepcool Hub do wentylatorów FH-04 w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Deepcool Hub do wentylatorów FH-04?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Podzespoły komputerowe.

  • Dostępny

    Deepcool

    Gumowe końcówki PIXEL WH

    • Kompatybilny typ obudowy: Uniwersalne
    • Materiały: Guma
    • Kolor produktu: Biały

    9 złnetto11,07 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Deepcool

    Chłodzenie GAMMA ARCHER

    • Kolor produktu: Niebieski, Czarny, Aluminiowy
    • Liczba wentylatorów: 1 wentylator
    • Liczba łopatek wentylatora: 9

    23 złnetto28,29 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Zapytaj

    Deepcool

    Chłodzenie CK-11509

    • Kolor produktu: Czarny, Aluminiowy
    • Liczba wentylatorów: 1 wentylator
    • Napięcie znamionowe: 12 V

    14 złnetto17,22 zł brutto

    Termin dostawy podamy w ofercie

  • Zapytaj

    Deepcool

    Gumowe końcówki PIXEL BU

    • Materiały: Guma
    • Kompatybilny typ obudowy: Uniwersalne
    • Kolor produktu: Niebieski

    9 złnetto11,07 zł brutto

    Termin dostawy podamy w ofercie