Dell MONITOR PRO LED 27" P2726H 120Hz

Producent
Dell
Kod producenta
210-BVKP
EAN
5397321029489
  • 27" IPS Full HD, 120 Hz
  • HDMI, montaż VESA 100
  • Gwarancja 36 miesięcy
Pełna specyfikacja

670 złnetto824,10 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Dell MONITOR PRO LED 27" P2726H 120Hz: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
210-BVKP5397321029489670 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • 27" IPS Full HD, 120 Hz
  • HDMI, montaż VESA 100
  • Gwarancja 36 miesięcy

Pełna specyfikacja

Gwarancja
36 miesięcy
Pobór mocy
13,5 W
AMD FreeSync
Nie
NVIDIA G-SYNC
Nie
Typ zasilacza
Wewnętrzny
Kolor produktu
Czarny
Rozmiar plamki
0,3114 x 0,3114 mm
Pobór mocy (max)
74 W
Tryb wyłączenia
0,3 W
Gęstość pikseli
82 ppi
Waga (z podstawą)
6 kg
Waga (bez podstawy)
4,36 kg
Kąt widzenia (pionowy)
178°
Napięcie wejściowe AC
100 - 240 V
Szerokość ramki (bok)
6,4 mm
Kąt widzenia w poziomie
178°
Rozmiar obrazu (w pionie)
33,6 cm
Szerokość ramki (dół)
1,2 cm
Szerokość ramki (góra)
6,4 mm
Technologia wyświetlacza
LCD
Wysokość (bez podstawy)
354,7 mm
Szerokość (bez podstawy)
610,7 mm
Głębokość (bez podstawy)
50 mm
Pobór mocy w trybie czuwania
0,5 W
Częstotliwość wejściowa AC
50/60 Hz
Zakres wilgotności względnej
10 - 80%
Zasięg skanowania (długość)
48 - 120 Hz
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.)
0 - 12192 m
Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 40 °C
Skala efektywności energetycznej
Od A do G
Współczynnik kontrastu (typowy)
1500:1
Zakres temperatur (przechowywanie)
-20 - 60 °C
Dopuszczalna wilgotność względna
5 - 90%
Wysokość urządzenia (z podstawą)
428,3 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą)
610,7 mm
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin
14 kWh
Głębokość urządzenia (z podstawą)
192,3 mm
Klasa efektywności energetycznej (HDR)
Niedostępny
Klasa efektywności energetycznej (SDR)
C
Technologia eliminująca migotanie obrazu
Tak
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.)
0 - 5000 m

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Dell MONITOR PRO LED 27" P2726H 120Hz na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Dell MONITOR PRO LED 27" P2726H 120Hz?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Dell MONITOR PRO LED 27" P2726H 120Hz?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Dell MONITOR PRO LED 27" P2726H 120Hz w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Dell MONITOR PRO LED 27" P2726H 120Hz?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Monitory.

  • Dostępny

    Dell

    MONITOR PRO LED 27” E2725HM 100Hz

    • 27" IPS Full HD, 100 Hz
    • HDMI, montaż VESA 100
    • Gwarancja 36 miesięcy

    396 złnetto487,08 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Dell

    MONITOR PRO LED 23,8” E2425HM 100Hz

    • 23,8" IPS Full HD, 100 Hz
    • HDMI, montaż VESA 100
    • Gwarancja 36 miesięcy

    336 złnetto413,28 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego