Epson Skaner Perfection V39II B11B268401

Producent
Epson
Kod producenta
B11B268401
EAN
8715946715308
  • Laserowa mono, A4
  • Drukarka jednofunkcyjna
  • USB
Pełna specyfikacja

391 złnetto480,93 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Epson Skaner Perfection V39II B11B268401: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
B11B2684018715946715308391 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Laserowa mono, A4
  • Drukarka jednofunkcyjna
  • USB

Pełna specyfikacja

List
Tak
Port USB
Tak
Gwarancja
12 miesięcy
Wersja USB
2.0
Pobór mocy
2,5 W
Typ skanera
Skaner Płaski
Kancelaryjny
Tak
Typ kontroli
Przyciski
Typ zasilacza
USB
Waga produktu
1,5 kg
Kolor produktu
Czarny
Tryb wyłączenia
0,013 W
Sterowniki skanera
ICA, TWAIN
Funkcje przycisków
Kopia, Włączanie, Scan to PDF
Wysokość produktu
39 mm
Źródło światła
Biały LED
Podwójne skanowanie
Nie
Skanowanie w kolorze
Tak
Szerokość produktu
249 mm
Rozdzielczość ruchu
4800 DPI
Głębokość produktu
364 mm
Wbudowany wyświetlacz
Nie
Typ przetwornika obrazu
CIS
Formaty plików (scanner)
BMP, PDF, TIFF, JPEG
Maksymalny format skanowania
216 x 297 mm
Głębokość koloru wejścia
48 bit
Głębokość koloru wyjścia
24 bit
Rozmiary seri A ISO (A0…A9)
A4
Zakres wilgotności względnej
20 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja)
10 - 35 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
-20 - 60 °C
Dopuszczalna wilgotność względna
20 - 80%
Obsługiwane systemy operacyjne Mac
Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard
Optyczna rozdzielczość skanowania
4800 x 4800 DPI
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Windows 8, Windows 10, Windows Vista, Windows XP, Windows 8.1, Windows 7
Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A)
A4

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Epson Skaner Perfection V39II B11B268401 na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Epson Skaner Perfection V39II B11B268401 jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Epson Skaner Perfection V39II B11B268401?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Epson Skaner Perfection V39II B11B268401?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Epson Skaner Perfection V39II B11B268401 w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Epson Skaner Perfection V39II B11B268401?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Drukarki.