
Epson Tusz CMYK C13T00S64A
- Producent
- Epson
- Kod producenta
- C13T00S64A
- EAN
- 8715946701271
- Kompatybilność z marką: Epson
- Wydajność czarnego tuszu na stronę: 4500 stron(y)
- Rodzaj dostawy: Multipak
115 złnetto141,45 zł brutto
Średnia dostępność
Dostawa następnego dnia roboczego
Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.
| MPN | EAN | Cena netto | Dostępność |
|---|---|---|---|
| C13T00S64A | 8715946701271 | 115 zł netto | Dostępny |
Specyfikacja. Parametry modelu.
Najważniejsze parametry
- Kompatybilność z marką: Epson
- Wydajność czarnego tuszu na stronę: 4500 stron(y)
- Rodzaj dostawy: Multipak
Pełna specyfikacja
- Model
- Oryginalny
- Gwarancja
- 24 miesiące
- Rodzaj dostawy
- Multipak
- Kompatybilność
- EcoTank L5296 EcoTank L5290 EcoTank L3266 EcoTank L3260 EcoTank L3256 EcoTank L3251 EcoTank L3250 EcoTank L3211 EcoTank L3210 EcoTank L1250 EcoTank L1210
- Kompatybilność z marką
- Epson
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
- Ilość wkładów z kolorowym tuszem
- 3
- Wydajność czarnego tuszu na stronę
- 4500 stron(y)
- Wydajność kolorowego tuszu na stronę
- 7500 stron(y)
- Ilość czarnych wkładów atramentowych
- 1
Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.
- Dostępny
Epson
Tusz EcoTank MultiPak C13T03V64A
Wydajność czarnego tuszu na stronę: 7500 stron(y) zamiast 4500 stron(y) · 22 zł netto drożej
137 złnetto168,51 zł brutto
- Dostępny
Epson
Tusz 101 Black T03V14A=C13T03V14A
Kompatybilność: EcoTank L6170/L4160/L4150/L6190/L6160 · 58 zł netto taniej
57 złnetto70,11 zł brutto
Usługi do tego sprzętu. Gwarancja, finansowanie i płatności.
Rozszerzenia gwarancji
Rozszerzenia gwarancji producenta dodajemy do oferty razem ze sprzętem. Naprawy wykonuje serwis producenta.
Gwarancje i serwisLeasing sprzętu IT
Koszt możesz rozłożyć w czasie. Decyzję o finansowaniu podejmuje firma leasingowa, warunki przedstawiamy w ofercie.
Jak działa leasingLimit kupiecki
Stali klienci kupują z odroczoną płatnością w ramach limitu. Decyzję podejmujemy indywidualnie.
Wniosek o limit
Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.
Czy kupię Epson Tusz CMYK C13T00S64A na fakturę VAT?
Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.
Kiedy dostanę Epson Tusz CMYK C13T00S64A?
Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.
Kto realizuje gwarancję na Epson Tusz CMYK C13T00S64A?
Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.
Czy mogę kupić Epson Tusz CMYK C13T00S64A w ramach limitu kupieckiego?
Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.
Jak szybko dostanę ofertę na Epson Tusz CMYK C13T00S64A?
W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.
Podobne modele. Materiały eksploatacyjne.
- Dostępny
Epson
Tusz C13T00S14A (oryginał 103; 65 ml; czarny)
- Rodzaj atramentu: Tusz na bazie pigmentu
- Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
- Objętość czarnego tuszu na stronę: 70 ml
32 złnetto39,36 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
- Dostępny
Epson
Tusz C13T00S24A (oryginał 103; 65 ml; niebieski)
- Kolor(y) wkładów drukujących: Cyjan
- Pojemność kolorowego tuszu: 70 ml
- Kompatybilność z marką: Epson
32 złnetto39,36 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
- Dostępny
Epson
Tusz C13T00S34A (oryginał 103; 65 ml; czerwony)
- Kompatybilność z marką: Epson
- Technologia druku: Druk atramentowy
- Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy
32 złnetto39,36 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
- Dostępny
Epson
Tusz C13T00S44A (oryginał 103; 65 ml; żółty)
- Kompatybilność z marką: Epson
- Pojemność kolorowego tuszu: 70 ml
- Kolor(y) wkładów drukujących: Żółty
32 złnetto39,36 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego






