Esperanza Czajnik elektryczny LOIRE EKK027 (2200W 1.7l; kolor czarny)

Producent
Esperanza
Kod producenta
EKK027
EAN
5901299949863
  • Wskaźnik poziomu wody: Tak
  • Typ kontroli: Dotyk
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l
Pełna specyfikacja

46 złnetto56,58 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Esperanza Czajnik elektryczny LOIRE EKK027 (2200W 1.7l; kolor czarny): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
EKK027590129994986346 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Wskaźnik poziomu wody: Tak
  • Typ kontroli: Dotyk
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l

Pełna specyfikacja

Moc
2200 W
Gwarancja
24 miesiące
Typ kontroli
Dotyk
Bezprzewodowy
Nie
Kolor produktu
Półprzezroczysty, Biały, Czarny
Podświetlenie
Tak
Materiał obudowy
Szkło, Plastik
Obrotowa podstawa
Tak
Długość przewodu
0,75 m
Ergonomiczny uchwyt
Tak
Źródło zasilania
Prąd przemienny
Pokrywa na zawiasach
Tak
Regulowany termostat
Tak
Wskaźnik poziomu wody
Tak
Napięcie wejściowe AC
220 - 240 V
Schowany element grzewczy
Tak
Sposób zdejmowania pokrywy
Ręczny
Liczba ustawień temperatury
5
Pojemność zbiornika na wodę
1,7 l
Automatyczne wyłączanie zasilania
Tak
Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Esperanza Czajnik elektryczny LOIRE EKK027 (2200W 1.7l; kolor czarny) na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Esperanza Czajnik elektryczny LOIRE EKK027 (2200W 1.7l; kolor czarny) jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Esperanza Czajnik elektryczny LOIRE EKK027 (2200W 1.7l; kolor czarny)?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Esperanza Czajnik elektryczny LOIRE EKK027 (2200W 1.7l; kolor czarny)?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Esperanza Czajnik elektryczny LOIRE EKK027 (2200W 1.7l; kolor czarny) w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Esperanza Czajnik elektryczny LOIRE EKK027 (2200W 1.7l; kolor czarny)?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. AGD.