Esperanza Gamepad bezprzewodowy GLADIATOR EGG108W (PC, PS3; kolor biały)

Producent
Esperanza
Kod producenta
EGG108W
EAN
5901299947272
  • Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
  • Ergonomiczny uchwyt: Tak
  • Kolor produktu: Czarny, Biały
Pełna specyfikacja

20 złnetto24,60 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Esperanza Gamepad bezprzewodowy GLADIATOR EGG108W (PC, PS3; kolor biały): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
EGG108W590129994727220 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
  • Ergonomiczny uchwyt: Tak
  • Kolor produktu: Czarny, Biały

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Kolor produktu
Czarny, Biały
Rodzaj urządzenia
Gamepad
Ergonomiczny uchwyt
Tak
Sposób łączności
Bezprzewodowy
Interfejs urządzenia
RF
Zakres częstotliwości
2,4 GHz
Technologia kontroli gier
Analogowa/Cyfrowa
Obsługiwane platformy gier
PC, Playstation 3
Interfejs odbiornika bezprzewodowego
USB
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Esperanza Gamepad bezprzewodowy GLADIATOR EGG108W (PC, PS3; kolor biały) na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Esperanza Gamepad bezprzewodowy GLADIATOR EGG108W (PC, PS3; kolor biały) jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Esperanza Gamepad bezprzewodowy GLADIATOR EGG108W (PC, PS3; kolor biały)?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Esperanza Gamepad bezprzewodowy GLADIATOR EGG108W (PC, PS3; kolor biały)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Esperanza Gamepad bezprzewodowy GLADIATOR EGG108W (PC, PS3; kolor biały) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Esperanza Gamepad bezprzewodowy GLADIATOR EGG108W (PC, PS3; kolor biały)?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Gaming.