Esperanza KUCHENKA MIKROFALOWA COCINERO EKO010

Producent
Esperanza
Kod producenta
EKO010
EAN
5901299964224
  • Otwarcie drzwiczek: Otwieranie boczne
  • Zawias drzwiczek: Lewy
  • Typ wyświetlacza: LED
Pełna specyfikacja

204 złnetto250,92 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Esperanza KUCHENKA MIKROFALOWA COCINERO EKO010: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
EKO0105901299964224204 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Otwarcie drzwiczek: Otwieranie boczne
  • Zawias drzwiczek: Lewy
  • Typ wyświetlacza: LED

Pełna specyfikacja

Grill
Tak
Minutnik
Tak, 60 min
Gwarancja
24 miesiące
Moc grilla
900 W
Pojemność
20 l
Obciążenie
700 W
Typ kontroli
Przyciski, Pokrętło, Obrotowy
Typ produktu
Kuchenka mikrofalowa dwufunkcyjna
Rodzaj timera
Cyfrowy
Rodzaj zegara
Elektroniczny
Waga produktu
11,3 g
Funkcja zegara
Tak
Kolor produktu
Czarny
Zawias drzwiczek
Lewy
Materiał talerza
Szkło
Moc mikrofalówki
1200 W
Typ wyświetlacza
LED
Otwarcie drzwiczek
Otwieranie boczne
Zintegrowany zegar
Tak
Funkcja grillowania
Tak
Wysokość produktu
265 mm
Funkcja rozmrażania
Tak
Szerokość produktu
452 mm
Głębokość produktu
360 mm
Wbudowany wyświetlacz
Tak
Napięcie wejściowe AC
230 V
Sposób otwierania drzwi
Wciskane
Umiejscowienie urządzenia
Blat
Wymary wewnętrzne (SxGxW)
315 x 297 x 198 mm
Ilość programów gotowania
14
Zabezpieczenie przed dziećmi
Tak
Częstotliwość wejściowa AC
50 Hz

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Esperanza KUCHENKA MIKROFALOWA COCINERO EKO010 na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Esperanza KUCHENKA MIKROFALOWA COCINERO EKO010 zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Esperanza KUCHENKA MIKROFALOWA COCINERO EKO010?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Esperanza KUCHENKA MIKROFALOWA COCINERO EKO010?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Esperanza KUCHENKA MIKROFALOWA COCINERO EKO010 w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Esperanza KUCHENKA MIKROFALOWA COCINERO EKO010?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. AGD.