Esperanza Mysz Sirius EM102B (optyczna; 800 DPI; kolor czarny)

Producent
Esperanza
Kod producenta
EM102B
EAN
5905784767048
  • Przewodowa, USB
  • 800 dpi, 3 przyciski
  • Gwarancja 24 miesiące
Pełna specyfikacja

9 złnetto11,07 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Esperanza Mysz Sirius EM102B (optyczna; 800 DPI; kolor czarny): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
EM102B59057847670489 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Przewodowa, USB
  • 800 dpi, 3 przyciski
  • Gwarancja 24 miesiące

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zastosowanie
PC/Laptop
Przeznaczenie
Biuro
Kolor produktu
Czarny, Niebieski
Długość kabla
1,4 m
Liczba przycisków
3
Rodzaj przycisków
Wciskane przyciski
Rolka przewijająca
Tak
Interfejs urządzenia
USB Typu-A
Rozdzielczość ruchu
800 DPI
Technologia wykrywania ruchu
Optyczny
Typ przewijania (scroll type)
Koło

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Esperanza Mysz Sirius EM102B (optyczna; 800 DPI; kolor czarny) na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Esperanza Mysz Sirius EM102B (optyczna; 800 DPI; kolor czarny) zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Esperanza Mysz Sirius EM102B (optyczna; 800 DPI; kolor czarny)?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Esperanza Mysz Sirius EM102B (optyczna; 800 DPI; kolor czarny)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Esperanza Mysz Sirius EM102B (optyczna; 800 DPI; kolor czarny) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Esperanza Mysz Sirius EM102B (optyczna; 800 DPI; kolor czarny)?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Klawiatury i myszy.