Esperanza Podkładka gamingowa pod mysz CLASSIC EGP102K (300mm x 240mm)

Producent
Esperanza
Kod producenta
EGP102K
EAN
5901299927984
  • Grubość: 3 mm
  • Szerokość produktu: 300 mm
  • Głębokość produktu: 240 mm
Pełna specyfikacja

6 złnetto7,38 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Esperanza Podkładka gamingowa pod mysz CLASSIC EGP102K (300mm x 240mm): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
EGP102K59012999279846 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Grubość: 3 mm
  • Szerokość produktu: 300 mm
  • Głębokość produktu: 240 mm

Pełna specyfikacja

Grubość
3 mm
Gwarancja
24 miesiące
Materiały
Guma
Kolor produktu
Czarny
Wygodny design
Tak
Kolor powierzchni
Monochromatyczny
Szerokość produktu
300 mm
Podkładka dla graczy
Tak
Głębokość produktu
240 mm
Podstawka na nadgarstek
Nie
Podkładka antypoślizgowa
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Esperanza Podkładka gamingowa pod mysz CLASSIC EGP102K (300mm x 240mm) na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Esperanza Podkładka gamingowa pod mysz CLASSIC EGP102K (300mm x 240mm) jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Esperanza Podkładka gamingowa pod mysz CLASSIC EGP102K (300mm x 240mm)?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Esperanza Podkładka gamingowa pod mysz CLASSIC EGP102K (300mm x 240mm)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Esperanza Podkładka gamingowa pod mysz CLASSIC EGP102K (300mm x 240mm) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Esperanza Podkładka gamingowa pod mysz CLASSIC EGP102K (300mm x 240mm)?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Akcesoria komputerowe.