Eureka Automatyczny młynek do kawy 15BL czarny

Producent
Eureka
Kod producenta
8056746348502
EAN
8056746348502
  • Typ wyświetlacza: TFT
  • Materiał młynka: Stal nierdzewna
  • Łatwość czyszczenia: Tak
Pełna specyfikacja

1 319 złnetto1 622,37 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Eureka Automatyczny młynek do kawy 15BL czarny: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
805674634850280567463485021 319 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Typ wyświetlacza: TFT
  • Materiał młynka: Stal nierdzewna
  • Łatwość czyszczenia: Tak

Pełna specyfikacja

Moc
310 W
Gwarancja
12 miesięcy
Średnica
5,5 cm
Materiały
Stal nierdzewna
Typ produktu
Młynek
Waga produktu
5,6 kg
Kolor produktu
Czarny
Materiał młynka
Stal nierdzewna
Typ wyświetlacza
TFT
Wysokość produktu
350 mm
Szerokość produktu
120 mm
Wbudowany wyłącznik
Tak
Głębokość produktu
180 mm
Wbudowany wyświetlacz
Tak
Łatwość czyszczenia
Tak
Pojemność pojemnika na ziarna kawy
300 g

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Eureka Automatyczny młynek do kawy 15BL czarny na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Eureka Automatyczny młynek do kawy 15BL czarny zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Eureka Automatyczny młynek do kawy 15BL czarny?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Eureka Automatyczny młynek do kawy 15BL czarny?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Eureka Automatyczny młynek do kawy 15BL czarny w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Eureka Automatyczny młynek do kawy 15BL czarny?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. AGD.