Gembird Akumulator uniwersalny BAT-12V7AH

Producent
Gembird
Kod producenta
BAT-12V7AH
EAN
8716309020695
  • Ilość dołączonych baterii: 1 szt.
  • Pojemność baterii: 7 Ah
  • Rodzaj baterii: Ołowiowa (VRLA)
Pełna specyfikacja

39 złnetto47,97 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Gembird Akumulator uniwersalny BAT-12V7AH: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
BAT-12V7AH871630902069539 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Ilość dołączonych baterii: 1 szt.
  • Pojemność baterii: 7 Ah
  • Rodzaj baterii: Ołowiowa (VRLA)

Pełna specyfikacja

Gwarancja
12 miesięcy
Waga produktu
2,05 kg
Kolor produktu
Czarny
Rodzaj baterii
Ołowiowa (VRLA)
Napięcie baterii
12 V
Pojemność baterii
7 Ah
Wysokość produktu
95 mm
Szerokość produktu
151 mm
Głębokość produktu
65 mm
Ilość dołączonych baterii
1 szt.

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Gembird Akumulator uniwersalny BAT-12V7AH na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Gembird Akumulator uniwersalny BAT-12V7AH jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Gembird Akumulator uniwersalny BAT-12V7AH?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Gembird Akumulator uniwersalny BAT-12V7AH?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Gembird Akumulator uniwersalny BAT-12V7AH w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Gembird Akumulator uniwersalny BAT-12V7AH?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Zasilanie i UPS.