Gembird Mysz MUS-4B-02 (optyczna; 1200 DPI; kolor czarny)

Producent
Gembird
Kod producenta
MUS-4B-02
EAN
8716309104289
  • Przewodowa, USB
  • 1200 dpi, 4 przyciski
  • Gwarancja 24 miesiące
Pełna specyfikacja

8 złnetto9,84 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Gembird Mysz MUS-4B-02 (optyczna; 1200 DPI; kolor czarny): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
MUS-4B-0287163091042898 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Przewodowa, USB
  • 1200 dpi, 4 przyciski
  • Gwarancja 24 miesiące

Pełna specyfikacja

Układ
Praworęczny
Gwarancja
24 miesiące
Przeznaczenie
Biuro
Waga produktu
76 g
Kolor produktu
Czarny
Długość kabla
1,35 m
Liczba przycisków
4
Rodzaj przycisków
Wciskane przyciski
Wysokość produktu
38 mm
Źródło zasilania
Kabel
Szerokość produktu
80 mm
Interfejs urządzenia
USB
Rozdzielczość ruchu
1200 DPI
Głębokość produktu
115 mm
Ergonomiczna konstrukcja
Tak
Technologia wykrywania ruchu
Optyczny
Typ przewijania (scroll type)
Koło
Pracuje na każdej powierzchni
Tak
Liczba kółek przewijania myszy
1
Regulowana rozdzielczość ruchu
Tak
Liczba trybów rodzielczości ruchu
3
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Windows 10, Windows 8, Windows 7

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Gembird Mysz MUS-4B-02 (optyczna; 1200 DPI; kolor czarny) na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Gembird Mysz MUS-4B-02 (optyczna; 1200 DPI; kolor czarny)?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Gembird Mysz MUS-4B-02 (optyczna; 1200 DPI; kolor czarny)?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Gembird Mysz MUS-4B-02 (optyczna; 1200 DPI; kolor czarny) w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Gembird Mysz MUS-4B-02 (optyczna; 1200 DPI; kolor czarny)?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Klawiatury i myszy.