Gembird Obudowa EE2-U2S-5 (2.5"; USB 2.0; Aluminium; kolor czarny)

Producent
Gembird
Kod producenta
EE2-U2S-5
EAN
8716309083089
  • Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
  • Certyfikaty: RoHS, CE, ISO 9002
  • Materiały: Aluminium, Plastik
Pełna specyfikacja

13 złnetto15,99 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Gembird Obudowa EE2-U2S-5 (2.5"; USB 2.0; Aluminium; kolor czarny): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
EE2-U2S-5871630908308913 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
  • Certyfikaty: RoHS, CE, ISO 9002
  • Materiały: Aluminium, Plastik

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Materiały
Aluminium, Plastik
Certyfikaty
RoHS, CE, ISO 9002
Typ produktu
Obudowa HDD
Waga produktu
58 g
Kolor produktu
Czarny
Wysokość produktu
13 mm
Szerokość produktu
75 mm
Wysokość opakowania
145 mm
Głębokość produktu
127 mm
Szerokość opakowania
55 mm
Wbudowany wyświetlacz
Nie
Głębokość opakowania
175 mm
Rozmiary napędów pamięci masowej
2.5"
Wspierane interfejsy dysków twardych
SATA
Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci
1
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju)
RoHS

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Gembird Obudowa EE2-U2S-5 (2.5"; USB 2.0; Aluminium; kolor czarny) na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Gembird Obudowa EE2-U2S-5 (2.5"; USB 2.0; Aluminium; kolor czarny) zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Gembird Obudowa EE2-U2S-5 (2.5"; USB 2.0; Aluminium; kolor czarny)?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Gembird Obudowa EE2-U2S-5 (2.5"; USB 2.0; Aluminium; kolor czarny)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Gembird Obudowa EE2-U2S-5 (2.5"; USB 2.0; Aluminium; kolor czarny) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Gembird Obudowa EE2-U2S-5 (2.5"; USB 2.0; Aluminium; kolor czarny)?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Akcesoria komputerowe.