Goodram USB 3.0 64GB UME3 CARE

Producent
Goodram
Kod producenta
UME3-0640CRR11
EAN
5908267961452
  • Układ: Pokrywka
  • Kolor produktu: Turkusowy
  • Waga produktu: 9 g
Pełna specyfikacja

32 złnetto39,36 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Goodram USB 3.0 64GB UME3 CARE: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
UME3-0640CRR11590826796145232 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Układ: Pokrywka
  • Kolor produktu: Turkusowy
  • Waga produktu: 9 g

Pełna specyfikacja

Układ
Pokrywka
Wersja USB
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Pojemność
64 GB
Waga produktu
9 g
Kolor produktu
Turkusowy
System operacyjny
Windows 2000 SP4+MacOS 10.5.x+Linux v.2.6.x+
Wysokość produktu
21 mm
Szerokość produktu
55 mm
Interfejs urządzenia
USB Typu-A
Głębokość produktu
9,6 mm
Prędkość zapisu nośnika
20 MB/s
Obsługa funkcji Plug & Play
Tak
Prędkość odczytu z nośnika
60 MB/s
Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
-25 - 85 °C

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Goodram USB 3.0 64GB UME3 CARE na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Goodram USB 3.0 64GB UME3 CARE zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Goodram USB 3.0 64GB UME3 CARE?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Goodram USB 3.0 64GB UME3 CARE?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Goodram USB 3.0 64GB UME3 CARE w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Goodram USB 3.0 64GB UME3 CARE?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Karty pamięci i pendrive'y.