Hario Młynek Ręczne do kawy MSS-1DTB (żarnowy; kolor czarny)

Producent
Hario
Kod producenta
MSS-1DTB
EAN
4977642707726
  • Typ produktu: Młynek z ostrzami
  • Antypoślizgowe nóżki: Tak
  • Części wodoodporne: Tak
Pełna specyfikacja

78 złnetto95,94 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Hario Młynek Ręczne do kawy MSS-1DTB (żarnowy; kolor czarny): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
MSS-1DTB497764270772678 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Typ produktu: Młynek z ostrzami
  • Antypoślizgowe nóżki: Tak
  • Części wodoodporne: Tak

Pełna specyfikacja

Typ produktu
Młynek z ostrzami
Kolor produktu
Czarny
Wbudowany dozownik
Tak
Części wodoodporne
Tak
Delikatne szlifowanie
Tak
Łatwość czyszczenia
Tak
Antypoślizgowe nóżki
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Hario Młynek Ręczne do kawy MSS-1DTB (żarnowy; kolor czarny) na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Hario Młynek Ręczne do kawy MSS-1DTB (żarnowy; kolor czarny) zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Hario Młynek Ręczne do kawy MSS-1DTB (żarnowy; kolor czarny)?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Hario Młynek Ręczne do kawy MSS-1DTB (żarnowy; kolor czarny)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Hario Młynek Ręczne do kawy MSS-1DTB (żarnowy; kolor czarny) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Hario Młynek Ręczne do kawy MSS-1DTB (żarnowy; kolor czarny)?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. AGD.

  • Dostępny

    Hario

    Drip ceramiczny V60-02 biały

    • Materiały: Porcelana
    • Kolor produktu: Biały
    • Wbudowany młynek: Nie

    66 złnetto81,18 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Hario

    ceramiczny Drip V60-01 Biały

    • Materiały: Porcelana
    • Kolor produktu: Biały
    • Wbudowany młynek: Nie

    59 złnetto72,57 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Hario

    Dripper 4977642020290 (kolor biały)

    • Typ produktu: Filtr do kawy
    • Łatwość obsługi: Tak
    • Bezprzewodowy: Tak

    99 złnetto121,77 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego