Havit Mysz gamingowa MS1034 (biały)

Producent
Havit
Kod producenta
MS1034
EAN
6939119065614
  • Przewodowa, USB
  • 7 przycisków
  • Gwarancja 24 miesiące
Pełna specyfikacja

37 złnetto45,51 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Havit Mysz gamingowa MS1034 (biały): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
MS1034693911906561437 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Przewodowa, USB
  • 7 przycisków
  • Gwarancja 24 miesiące

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Przeznaczenie
Gaming
Waga produktu
144 g
Kolor produktu
Biały
Długość kabla
1,6 m
Liczba przycisków
7
Podświetlenie RGB
Tak
Wysokość produktu
42,5 mm
Sposób łączności
Przewodowy
Szerokość produktu
68 mm
Głębokość produktu
132 mm
Żywotność klawiszy myszy
3 miliony naciśnięć
Typ przewijania (scroll type)
Koło

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Havit Mysz gamingowa MS1034 (biały) na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Havit Mysz gamingowa MS1034 (biały) jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Havit Mysz gamingowa MS1034 (biały)?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Havit Mysz gamingowa MS1034 (biały)?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Havit Mysz gamingowa MS1034 (biały) w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Havit Mysz gamingowa MS1034 (biały)?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Klawiatury i myszy.