HP Urządzenie wielofunkcyjne DeskJet 4320

Producent
HP
Kod producenta
A24HMB
EAN
198701680277
  • Laserowa mono, A4
  • Druk, skan, kopia
  • USB
Pełna specyfikacja

215 złnetto264,45 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

HP Urządzenie wielofunkcyjne DeskJet 4320: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
A24HMB198701680277215 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Laserowa mono, A4
  • Druk, skan, kopia
  • USB

Pełna specyfikacja

Wi-Fi
Tak
Port USB
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Segment HP
Dom
Typ ekranu
LCD
Nazwa koloru
Cement
Typ kontroli
Przyciski
Waga produktu
4,81 kg
Funkcja duplex
Faks
Kolor produktu
Szary
Nadajnik cyfrowy
Nie
Standardy Wi- Fi
802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b
Tryb wyłączenia
0,1 W
Procesor wbudowany
Tak
Wysokość produktu
200 mm
Języki opisu strony
PCL 3 GUI, PCLm, URF
Szerokość produktu
428 mm
Taktowanie procesora
1000 MHz
Cykl pracy (zalecany)
100 - 300 stron/mies.
Głębokość produktu
332 mm
Liczba portów USB 2.0
1
Wbudowany wyświetlacz
Tak
Maksymalne obciążenie
1000 stron/mies.
Napięcie wejściowe AC
100 - 240 V
Wielozadaniowy, All in One
Tak
Liczba wkładów drukujących
2
Technologie mobilnego wydruku
Mopria Print Service, Apple AirPrint
Częstotliwość wejściowa AC
50/60 Hz
Kolor(y) wkładów drukujących
Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Maksymalna pamięć wewnętrzna
64 MB
Zakres temperatur (eksploatacja)
5 - 40 °C
Pojemność pamięci wewnętrznej
64 MB
Zużycie energii (tryb uśpienia)
1,35 W
Zużycie prądu (tryb gotowości)
2,61 W
Zakres temperatur (przechowywanie)
-40 - 60 °C
Dopuszczalna wilgotność względna
5 - 90%
Obsługiwane systemy operacyjne Mac
MacOS, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma
Poziom mocy akustycznej (drukowanie)
6,4 dB
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Windows 11, Windows 10
Zalecany zakres temperatur podczas eksploatacji
15 - 30 °C
Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji
20 - 80%

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię HP Urządzenie wielofunkcyjne DeskJet 4320 na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę HP Urządzenie wielofunkcyjne DeskJet 4320?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na HP Urządzenie wielofunkcyjne DeskJet 4320?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić HP Urządzenie wielofunkcyjne DeskJet 4320 w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na HP Urządzenie wielofunkcyjne DeskJet 4320?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Drukarki.