Hsm Niszczarka Pure 940, 165L 5,8 mm

Producent
Hsm
Kod producenta
2391131
EAN
4026631076289
  • Pojemność kosza: 165 l
  • Typ rozdrabniania: Rozdrabianie na paski
  • Niszczenie spinaczy: Tak
Pełna specyfikacja

10 411 złnetto12 805,53 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Hsm Niszczarka Pure 940, 165L 5,8 mm: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
2391131402663107628910 411 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Pojemność kosza: 165 l
  • Typ rozdrabniania: Rozdrabianie na paski
  • Niszczenie spinaczy: Tak

Pełna specyfikacja

Gwarancja
60 miesięcy
Pobór mocy
1920 W
Typ kontroli
Przyciski
Waga produktu
80 kg
Kolor produktu
Biały
Poziom hałasu
60 dB
Wymiary ścinek
5.8 mm
Pojemność kosza
165 l
Typ rozdrabniania
Rozdrabianie na paski
Niszczenie papieru
Tak
Niszczenie zszywek
Tak
Niszczenie płyt CD
Tak
Niszczenie spinaczy
Tak
Szerokość robocza
40 cm
Wysokość produktu
1021 mm
Szerokość produktu
620 mm
Głębokość produktu
487 mm
Napięcie wejściowe AC
220 - 230 V
Wydajność rozdrabniania
53 arkusze
Niszczenie kart kredytowych
Tak
Częstotliwość wejściowa AC
50 Hz
Poziom bezpieczeństwa (papier)
E-2/O-2/P-2/T-2

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Hsm Niszczarka Pure 940, 165L 5,8 mm na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Hsm Niszczarka Pure 940, 165L 5,8 mm jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Hsm Niszczarka Pure 940, 165L 5,8 mm?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Hsm Niszczarka Pure 940, 165L 5,8 mm?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Hsm Niszczarka Pure 940, 165L 5,8 mm w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Hsm Niszczarka Pure 940, 165L 5,8 mm?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Artykuły i meble biurowe.

  • Dostępny

    Hsm

    Niszczarka Pure 940, 165L 3,9x40 mm

    • Typ kontroli: Przyciski
    • Wydajność rozdrabniania: 35 arkuszy
    • Pojemność kosza: 165 l

    11 555 złnetto14 212,65 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Hsm

    Niszczarka Pure 740 max, 240L 1,9x15 mm

    • Szerokość robocza: 40 cm
    • Poziom hałasu: 56 dB
    • Niszczenie spinaczy: Tak

    8 924 złnetto10 976,52 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Hsm

    Niszczarka Pure 940, 165L 1,9x15 mm

    • Poziom hałasu: 60 dB
    • Poziom bezpieczeństwa (papier): E-4/F-2/O-4/P-5/T-5
    • Pojemność kosza: 165 l

    12 241 złnetto15 056,43 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Hsm

    Niszczarka Pure 740 max, 240L 4,5x30 mm

    • Pojemność kosza: 240 l
    • Poziom bezpieczeństwa (papier): P-4
    • Niszczenie spinaczy: Tak

    8 466 złnetto10 413,18 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego