Ibox AURORA GAMEPAD GP5 KONTROLER SWITCH, ANDROID, IOS

Producent
Ibox
Kod producenta
IGP5
EAN
5903968681166
  • Typ obsługiwanych baterii: Wbudowany
  • Źródło zasilania: Bateria
  • Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android
Pełna specyfikacja

51 złnetto62,73 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Ibox AURORA GAMEPAD GP5 KONTROLER SWITCH, ANDROID, IOS: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
IGP5590396868116651 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Typ obsługiwanych baterii: Wbudowany
  • Źródło zasilania: Bateria
  • Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android

Pełna specyfikacja

Gałki
Tak
Wibracje
Tak
Diody LED
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Liczba osi
4
Kolor produktu
Czarny
Liczba przycisków
20
Podświetlenie LED
Tak
Rodzaj urządzenia
Gamepad
Wbudowany touchpad
Tak
Ergonomiczny uchwyt
Tak
Źródło zasilania
Bateria
Kolor podświetlenia
Wielobarwny
Sposób łączności
Bezprzewodowy
Interfejs urządzenia
Bluetooth
Programowalne przyciski
Tak
Technologia kontroli gier
Analogowa/Cyfrowa
Klawisze funkcyjne do gier
Przycisk menu, D-pad, Przyciski kierunkowe, Przycisk Home, Przycisk zasilania
Typ obsługiwanych baterii
Wbudowany
Obsługiwane platformy gier
PC, Nintendo Switch, iOS, Android, Nintendo Switch Lite, Nintendo Switch OLED
Obsługiwane systemy operacyjne Mac
Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Tak
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych
Android

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Ibox AURORA GAMEPAD GP5 KONTROLER SWITCH, ANDROID, IOS na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Ibox AURORA GAMEPAD GP5 KONTROLER SWITCH, ANDROID, IOS zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Ibox AURORA GAMEPAD GP5 KONTROLER SWITCH, ANDROID, IOS?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Ibox AURORA GAMEPAD GP5 KONTROLER SWITCH, ANDROID, IOS?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Ibox AURORA GAMEPAD GP5 KONTROLER SWITCH, ANDROID, IOS w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Ibox AURORA GAMEPAD GP5 KONTROLER SWITCH, ANDROID, IOS?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Gaming.