Ibox ŁADOWARKA SIECIOWA I-BOX C-36 PD20W USB-C + USB-A

Producent
Ibox
Kod producenta
ILUC36W
EAN
5903968680206
  • Kolor produktu: Biały
  • Moc maksymalna: 20 W
  • QuickCharge 3.0: Tak
Pełna specyfikacja

18 złnetto22,14 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Ibox ŁADOWARKA SIECIOWA I-BOX C-36 PD20W USB-C + USB-A: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
ILUC36W590396868020618 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Kolor produktu: Biały
  • Moc maksymalna: 20 W
  • QuickCharge 3.0: Tak

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Napięcie
90 - 260 V
Waga produktu
48 g
Kolor produktu
Biały
Moc maksymalna
20 W
Typ ładowarki
Wewnętrzna
QuickCharge 3.0
Tak
Rodzaj zasilania
Prąd przemienny
Szybkie ładowanie
Tak
Uniwersalna wtyczka
Tak
Wysokość produktu
23 mm
Obsługiwany typ USB
USB Type-C, USB Typu-A
Szerokość produktu
41 mm
Głębokość produktu
85 mm
Przewodnik użytkownika
Tak
Wersja USB Power Delivery
3.0
Ilość portów USB typu A
1
Ilość portów USB typu C
1
Napięcie wyjściowe (min)
5 V
Częstotliwość wejściowa
50 - 60 Hz
Kompatybilność ładowarki
Uniwersalne
Prąd wyjściowy adaptera AC
3 A
Ochrona przed przeciążeniem
Tak
Zabezpieczenie przed zwarciem
Tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Tak
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Ibox ŁADOWARKA SIECIOWA I-BOX C-36 PD20W USB-C + USB-A na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Ibox ŁADOWARKA SIECIOWA I-BOX C-36 PD20W USB-C + USB-A zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Ibox ŁADOWARKA SIECIOWA I-BOX C-36 PD20W USB-C + USB-A?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Ibox ŁADOWARKA SIECIOWA I-BOX C-36 PD20W USB-C + USB-A?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Ibox ŁADOWARKA SIECIOWA I-BOX C-36 PD20W USB-C + USB-A w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Ibox ŁADOWARKA SIECIOWA I-BOX C-36 PD20W USB-C + USB-A?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Akcesoria do smartfonów i tabletów.

  • Dostępny

    Ibox

    ŁADOWARKA SIECIOWA I-BOX C-38 PD30W USB-C

    • Kolor produktu: Biały
    • Napięcie: 100 - 240 V
    • Napięcie wyjściowe (min): 3,3 V

    22 złnetto27,06 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Ibox

    UCHWYT SAMOCHODOWY ICH9

    • Właściwe wykorzystanie: Samochód
    • Orientacja: Poziomy/Pionowy
    • Typ telefonu komórkowego: Telefon komórkowy/Smartfon

    13 złnetto15,99 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego