Kingston 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) FURY Beast Black KF432C16BBK2/64

Producent
Kingston
Kod producenta
KF432C16BBK2/64
EAN
740617319804
  • DDR4-3200, UDIMM
  • Do serwerów i stacji roboczych
  • Przeznaczenie: PC/serwer
Pełna specyfikacja

3 604 złnetto4 432,92 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Kingston 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) FURY Beast Black KF432C16BBK2/64: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANKonfiguracjaCena nettoDostępność
KF432C16BBK2/6474061731980464 GB DDR4-32003 604 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • DDR4-3200, UDIMM
  • Do serwerów i stacji roboczych
  • Przeznaczenie: PC/serwer

Pełna specyfikacja

Pamięć RAM
64 GB
Przeznaczenie
PC/serwer
Kolor produktu
Czarny
Rodzaj pamięci
UDIMM
Opóźnienie CAS
16
Typ pamięci RAM
DDR4
Rodzaj chłodzenia
Radiator
Prędkość zegara pamięci
3200 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar)
2 x 32 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Kingston 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) FURY Beast Black KF432C16BBK2/64 na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Kingston 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) FURY Beast Black KF432C16BBK2/64 zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Kingston 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) FURY Beast Black KF432C16BBK2/64?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Kingston 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) FURY Beast Black KF432C16BBK2/64?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Kingston 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) FURY Beast Black KF432C16BBK2/64 w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Kingston 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) FURY Beast Black KF432C16BBK2/64?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Pamięć RAM.