Lenovo Legion 24-10 23.8"FHD IPS 300nits 240Hz AG HDMI DP Raven Black

Producent
Lenovo
Kod producenta
68C4GAC4EU
EAN
198156958846
  • 23,8" IPS Full HD, 240 Hz
  • HDMI, montaż VESA 100
  • Gwarancja 36 miesięcy
Pełna specyfikacja

393 złnetto483,39 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Lenovo Legion 24-10 23.8"FHD IPS 300nits 240Hz AG HDMI DP Raven Black: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
68C4GAC4EU198156958846393 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • 23,8" IPS Full HD, 240 Hz
  • HDMI, montaż VESA 100
  • Gwarancja 36 miesięcy

Pełna specyfikacja

Gwarancja
36 miesięcy
Pobór mocy
20 W
AMD FreeSync
Tak
Nazwa koloru
Raven Black
Kolor nóżek
Czarny
NVIDIA G-SYNC
Nie
Typ zasilacza
Wewnętrzny
Kolor produktu
Czarny
Przednia osłona
Czarny
Typ AMD FreeSync
FreeSync Premium
Pobór mocy (max)
34 W
Przekątna ekranu
23,8"
Tryb wyłączenia
0,3 W
Waga (z podstawą)
5 kg
Waga (bez podstawy)
3,9 kg
Kolory wyświetlacza
16.7 miliona kolorów
Napięcie wejściowe AC
100 - 240 V
Pozycjonowanie na rynku
Gaming
Szerokość ramki (bok)
2,4 mm
Kąt widzenia w poziomie
178°
Natywna proporcja obrazu
16:9
Szerokość ramki (dół)
2,06 cm
Szerokość ramki (góra)
2,4 mm
Wysokość (bez podstawy)
325,3 mm
Szerokość (bez podstawy)
540,4 mm
Głębokość (bez podstawy)
40,8 mm
Pobór mocy w trybie czuwania
0,5 W
Częstotliwość wejściowa AC
50/60 Hz
Zakres wilgotności względnej
10 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
-20 - 60 °C
Dopuszczalna wilgotność względna
5 - 95%
Wysokość urządzenia (z podstawą)
543,3 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą)
540,4 mm
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin
19 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin
17 kWh
Głębokość urządzenia (z podstawą)
214 mm
Klasa efektywności energetycznej (HDR)
E
Klasa efektywności energetycznej (SDR)
E
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Windows 11, Windows 10
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Lenovo Legion 24-10 23.8"FHD IPS 300nits 240Hz AG HDMI DP Raven Black na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Lenovo Legion 24-10 23.8"FHD IPS 300nits 240Hz AG HDMI DP Raven Black zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Lenovo Legion 24-10 23.8"FHD IPS 300nits 240Hz AG HDMI DP Raven Black?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Lenovo Legion 24-10 23.8"FHD IPS 300nits 240Hz AG HDMI DP Raven Black?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Lenovo Legion 24-10 23.8"FHD IPS 300nits 240Hz AG HDMI DP Raven Black w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Lenovo Legion 24-10 23.8"FHD IPS 300nits 240Hz AG HDMI DP Raven Black?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Monitory.