Logitech Kamera internetowa BRIO 4K

Producent
Logitech
Kod producenta
960-001746
EAN
5099206129962
  • Gwarancja 36 miesięcy
  • Kolor produktu: Czarny
  • Zasilane przez USB: Tak
Pełna specyfikacja

415 złnetto510,45 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Logitech Kamera internetowa BRIO 4K: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
960-0017465099206129962415 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Gwarancja 36 miesięcy
  • Kolor produktu: Czarny
  • Zasilane przez USB: Tak

Pełna specyfikacja

Gwarancja
36 miesięcy
Interfejs
USB
Megapiksele
13 MP
Cyfrowy zoom
5x
Typ kamery HD
4K Ultra HD
Typ mocowania
Klips/Stojak
Waga produktu
85 g
Kolor produktu
Czarny
Materiał soczewki
Szkło
Wbudowany mikrofon
Tak
Zasilane przez USB
Tak
Regulator ostrości
Automatyczna
Wysokość produktu
27 mm
Szerokość produktu
102 mm
Głębokość produktu
26,5 mm
Typ kierunku mikrofonu
Wielokierunkowy
Obszar dobioru mikrofonu
1,2 m
Obsługiwane tryby wideo
2160p, 720p, 1080p
Poprzeczny punkt widzenia
90°
Możliwość przybliżenia
Tak
Ilość wbudowanych mikrofonów
2
Maksymalna rozdzielczość filmu
4096 x 2160 px
Automatyczne ustawienie ostrości
Tak
Maksymalna liczba klatek na sekundę
90 fps
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Windows 10, Windows 11
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania
4096x2160@30fps, 1280x720@90fps, 1920x1080@60fps

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Logitech Kamera internetowa BRIO 4K na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Logitech Kamera internetowa BRIO 4K zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Logitech Kamera internetowa BRIO 4K?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Logitech Kamera internetowa BRIO 4K?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Logitech Kamera internetowa BRIO 4K w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Logitech Kamera internetowa BRIO 4K?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Kamery internetowe.

  • Dostępny

    Logitech

    Brio 305 Graphite

    • Gwarancja 24 miesiące
    • Interfejs: USB
    • Długość kabla: 1,5 m

    264 złnetto324,72 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Logitech

    Kamera internetowa C930E 960-000972

    • Gwarancja 24 miesiące
    • Typ mocowania: Klips
    • Wbudowany flesz: Nie

    263 złnetto323,49 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Logitech

    Webcam Brio 505 Black

    • Gwarancja 24 miesiące
    • Typ mocowania: Klips
    • Kolor produktu: Grafitowy

    248 złnetto305,04 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Logitech

    Kamera BRIO 300

    • Gwarancja 24 miesiące
    • Certyfikaty: Zoom, Microsoft Teams, Google Meet
    • Interfejs: USB

    230 złnetto282,90 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego