Logitech Klawiatura K650 Signature

Producent
Logitech
Kod producenta
920-010945
EAN
5099206105607
  • Przewodowa USB
  • Gwarancja 24 miesiące
  • Zasięg bezprzewdowego router'a: 10 m
Pełna specyfikacja

167 złnetto205,41 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Logitech Klawiatura K650 Signature: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
920-0109455099206105607167 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Przewodowa USB
  • Gwarancja 24 miesiące
  • Zasięg bezprzewdowego router'a: 10 m

Pełna specyfikacja

Hot keys
Tak
Diody LED
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Zastosowanie
Biuro
Kolor produktu
Grafitowy
Podświetlenie
Nie
Rodzaj baterii
Alkaliczna
Typ klawiatury
Membranowa
Styl klawiatury
Prosty
Waga klawiatury
707,5 g
Rodzaj zasilania
Bateria
Wersja Bluetooth
5.1
Język klawiatury
Amerykański międzynarodowy
Kolor powierzchni
Monochromatyczny
Profil klawiatury
Wysokoprofilowy
Układ klawiatury
QWERTY
Dołączona myszka
Nie
Rozmiar klawiatury
Pełnowymiarowy (100%)
Cechy zabezpieczeń
Odporny na zalanie
Pojemność baterii
2000 mAh
Sposób łączności
Bezprzewodowy
Żywotność baterii
36 mies.
Klawisze multimedialne
Tak
Odporny na rozlanie do
60 ml
Typ baterii klawiatury
AA
Podstawka na nadgarstek
Tak
Waga baterii/akumulatora
48,23 g
Bluetooth Low Energy (BLE)
Tak
Typ obsługiwanych baterii
AA
Wymiary klawiatury (SxGxW)
193,5 x 24,3 x 457,31 mm
Liczba baterii (klawiatura)
2
Liczba obsługiwanych baterii
2
Zasięg bezprzewdowego router'a
10 m
Regulowana wysokość klawiatury
Tak
Żywotność klawiszy klawiatury
20 milionów znaków
Obsługiwane systemy operacyjne Mac
Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey
Głębokość naciśnięcia klawisza
3,2 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Linux
Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Windows 10, Windows 11
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych
iPadOS, Android 11.0, iOS 14, iOS 14, Android 12.0, Android 9.0, Android 10.0, Android 8.0, iOS 15
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne
ChromeOS

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Logitech Klawiatura K650 Signature na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Logitech Klawiatura K650 Signature?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Logitech Klawiatura K650 Signature?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Logitech Klawiatura K650 Signature w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Logitech Klawiatura K650 Signature?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Klawiatury i myszy.