Logitech Słuchawki H390 981-000406 (kolor czarny)

Producent
Logitech
Kod producenta
981-000406
EAN
5099206030015
  • Waga produktu: 197 g
  • Głębokość produktu: 68 mm
  • Szerokość produktu: 151 mm
Pełna specyfikacja

79 złnetto97,17 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Logitech Słuchawki H390 981-000406 (kolor czarny): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
981-000406509920603001579 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Waga produktu: 197 g
  • Głębokość produktu: 68 mm
  • Szerokość produktu: 151 mm

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Impedancja
32 Ω
Kolor kabla
Czarny
Typ kontroli
Przyciski, Obrotowy
Typ produktu
Zestaw słuchawkowy
Zastosowanie
Biuro/centrum telefoniczne
Złącze USB
USB Typu-A
Styl noszenia
Nagłowny
Typ mikrofonu
Na wysięgniku
Waga produktu
197 g
Kolor produktu
Czarny
Długość kabla
1,9 m
Połączenie USB
Tak
Rodzaj sterowania
Na przewodzie
Pasmo przenoszenia
20 - 20000 Hz
Wysokość produktu
171 mm
Czułość mikrofonu
-17 dB
Sposób łączności
Przewodowy
Szerokość produktu
151 mm
Średnica głośnika
3 cm
Czułość słuchawek
94 dB
Głębokość produktu
68 mm
Regulacja głośności
Obrotowa
Przewodnik użytkownika
Tak
Częstotliwość mikrofonu
100 - 10000 Hz
Typ zestawu słuchawkowego
Stereofoniczny
Mikrofon z redukcją szumów
Tak
Obsługa funkcji Plug & Play
Tak
Minimalne wymagania systemowe
Działa z komputerami z systemem Windows, Mac lub ChromeOS za pomocą dostępnego portu USB-A.
Obsługiwane systemy operacyjne Mac
MacOS, Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Logitech Słuchawki H390 981-000406 (kolor czarny) na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Logitech Słuchawki H390 981-000406 (kolor czarny)?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Logitech Słuchawki H390 981-000406 (kolor czarny)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Logitech Słuchawki H390 981-000406 (kolor czarny) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Logitech Słuchawki H390 981-000406 (kolor czarny)?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Słuchawki.

  • Zapytaj

    Logitech

    Słuchawki H540 981-000480 (kolor czarny)

    • Waga produktu: 120 g
    • Głębokość produktu: 78 mm
    • Szerokość produktu: 215 mm

    117 złnetto143,91 zł brutto

    Termin dostawy podamy w ofercie

  • Dostępny

    Defender

    SŁUCHAWKI BT FREEMOTION B400 LED 63400

    • Podświetlenie LED: Tak
    • Zastosowanie: Uniwersalne
    • Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny

    78 złnetto95,94 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego