Maclean LISTWA ZASILAJĄCA 5 GNIAZD BIAŁA Z WŁĄCZNIKAMI MCE204M/W

Producent
Maclean
Kod producenta
MCE204 M/W
EAN
5902211128700
  • Wbudowany wyłącznik: Tak
  • Długość kabla: 1,5 m
  • Typ wtyczki zasilającej: Type F (CEE 7/4)
Pełna specyfikacja

25 złnetto30,75 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Maclean LISTWA ZASILAJĄCA 5 GNIAZD BIAŁA Z WŁĄCZNIKAMI MCE204M/W: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
MCE204 M/W590221112870025 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Wbudowany wyłącznik: Tak
  • Długość kabla: 1,5 m
  • Typ wtyczki zasilającej: Type F (CEE 7/4)

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Przeznaczenie
Wewnętrzna
Kolor produktu
Wielobarwny, Biały
Typy wyjść AC
Typu F
Długość kabla
1,5 m
Wbudowany wyłącznik
Tak
Typ wtyczki zasilającej
Type F (CEE 7/4)
Ilość gniazd sieciowych
5 x gniazdo sieciowe
Maksymalne natężenie prądu
6500 A

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Maclean LISTWA ZASILAJĄCA 5 GNIAZD BIAŁA Z WŁĄCZNIKAMI MCE204M/W na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Maclean LISTWA ZASILAJĄCA 5 GNIAZD BIAŁA Z WŁĄCZNIKAMI MCE204M/W?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Maclean LISTWA ZASILAJĄCA 5 GNIAZD BIAŁA Z WŁĄCZNIKAMI MCE204M/W?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Maclean LISTWA ZASILAJĄCA 5 GNIAZD BIAŁA Z WŁĄCZNIKAMI MCE204M/W w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Maclean LISTWA ZASILAJĄCA 5 GNIAZD BIAŁA Z WŁĄCZNIKAMI MCE204M/W?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Zasilanie i UPS.