Maestro Czajnik elektryczny 1,7 l MR-035-BLACK

Producent
Maestro
Kod producenta
MR-035-BLACK
EAN
4897144675913
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l
  • Wskaźnik poziomu wody: Tak
  • Regulowany termostat: Nie
Pełna specyfikacja

41 złnetto50,43 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Maestro Czajnik elektryczny 1,7 l MR-035-BLACK: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
MR-035-BLACK489714467591341 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l
  • Wskaźnik poziomu wody: Tak
  • Regulowany termostat: Nie

Pełna specyfikacja

Moc
1850-2200 W
Gwarancja
24 miesiące
Napięcie
220 - 240 V
Kolor produktu
Czarny
Materiał obudowy
Tworzywo sztuczne
Ergonomiczny uchwyt
Tak
Źródło zasilania
Prąd przemienny
Regulowany termostat
Nie
Wskaźnik poziomu wody
Tak
Automatyczne wyłączanie
Tak
Schowany element grzewczy
Tak
Sposób zdejmowania pokrywy
Przycisk
Wyjmowany filtr antywapienny
Tak
Częstotliwość wejściowa AC
50 Hz
Pojemność zbiornika na wodę
1,7 l

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Maestro Czajnik elektryczny 1,7 l MR-035-BLACK na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Maestro Czajnik elektryczny 1,7 l MR-035-BLACK jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Maestro Czajnik elektryczny 1,7 l MR-035-BLACK?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Maestro Czajnik elektryczny 1,7 l MR-035-BLACK?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Maestro Czajnik elektryczny 1,7 l MR-035-BLACK w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Maestro Czajnik elektryczny 1,7 l MR-035-BLACK?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. AGD.