Maestro Czajnik turystyczny +2 kubki MR-010

Producent
Maestro
Kod producenta
MR-010
EAN
4897144675852
  • Typ kontroli: Przyciski
  • Kolor produktu: Niebieski, Biały
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,6 l
Pełna specyfikacja

31 złnetto38,13 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Maestro Czajnik turystyczny +2 kubki MR-010: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
MR-010489714467585231 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Typ kontroli: Przyciski
  • Kolor produktu: Niebieski, Biały
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,6 l

Pełna specyfikacja

Moc
600 W
Gwarancja
24 miesiące
Typ kontroli
Przyciski
Bezprzewodowy
Nie
Kolor produktu
Niebieski, Biały
Zamykane wieczko
Tak
Dołączony kubek
Tak
Liczba kubeczków
2
Łyżka w zestawie
2 szt
Długość przewodu
0,5 m
Wysokość produktu
162 mm
Źródło zasilania
Prąd przemienny
Pokrywa na zawiasach
Tak
Szerokość produktu
106 mm
Głębokość produktu
155 mm
Wskaźnik poziomu wody
Nie
Napięcie wejściowe AC
220 - 240 V
Sposób zdejmowania pokrywy
Przycisk
Częstotliwość wejściowa AC
50 - 60 Hz
Pojemność zbiornika na wodę
0,6 l
Automatyczne wyłączanie zasilania
Tak
Podświetlony włącznik/wyłącznik
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Maestro Czajnik turystyczny +2 kubki MR-010 na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Maestro Czajnik turystyczny +2 kubki MR-010 zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Maestro Czajnik turystyczny +2 kubki MR-010?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Maestro Czajnik turystyczny +2 kubki MR-010?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Maestro Czajnik turystyczny +2 kubki MR-010 w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Maestro Czajnik turystyczny +2 kubki MR-010?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. AGD.