Microsoft Windows Svr CAL 2025 EN 5Clt User CAL OEM

Producent
Microsoft
Kod producenta
EP2-25279
EAN
196388488025
  • Zalecana pamięć RAM: 4096 MB
  • Minimalna prędkość procesora: 1,4 GHz
  • Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej: 32 GB
Pełna specyfikacja

923 złnetto1 135,29 zł brutto

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Microsoft Windows Svr CAL 2025 EN 5Clt User CAL OEM: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
EP2-25279196388488025923 zł nettoZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Zalecana pamięć RAM: 4096 MB
  • Minimalna prędkość procesora: 1,4 GHz
  • Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej: 32 GB

Pełna specyfikacja

Minimum RAM
0,512 GB
Wersja językowa
Angielski
Rodzaj oprogramowania
Licencja
Zalecana pamięć RAM
4096 MB
Architektura 64-bitowa
Tak
Liczba licencji użytkownika
5 x licencja
Minimalna prędkość procesora
1,4 GHz
Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej
32 GB

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Microsoft Windows Svr CAL 2025 EN 5Clt User CAL OEM na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Microsoft Windows Svr CAL 2025 EN 5Clt User CAL OEM?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Microsoft Windows Svr CAL 2025 EN 5Clt User CAL OEM?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Microsoft Windows Svr CAL 2025 EN 5Clt User CAL OEM w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Microsoft Windows Svr CAL 2025 EN 5Clt User CAL OEM?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Oprogramowanie.

  • Dostępny

    Microsoft

    Windows 11 PRO PL 64bit BOX USB

    • Wersja językowa: Polski
    • Typ mediów: Pamięć USB flash
    • Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej: 64 GB

    813 złnetto999,99 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Microsoft

    MS Windows Svr CAL 2025 PL 5Clt Device CAL OEM

    • Obsługiwana liczba rdzeni procesora: 8, 16
    • Wersja językowa: Polski
    • Liczba licencji użytkownika: 5 x licencja

    714 złnetto878,22 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego