Mikrotik UISP Wireless Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)

Producent
Mikrotik
Kod producenta
RBMetalG-52SHPacn
EAN
4752224004338
  • 5 GHz: Tak
  • Maksymalna szybkość przesyłania danych: 54 Mbit/s
  • 2,4 GHz: Tak
Pełna specyfikacja

387 złnetto476,01 zł brutto

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Mikrotik UISP Wireless Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
RBMetalG-52SHPacn4752224004338387 zł nettoZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • 5 GHz: Tak
  • Maksymalna szybkość przesyłania danych: 54 Mbit/s
  • 2,4 GHz: Tak

Pełna specyfikacja

5 GHz
Tak
2,4 GHz
Tak
Gwarancja
12 miesięcy
Wysoka moc
Tak
Wewnętrzny
Nie
Obsługa PoE
Tak
Ilość anten
1
Moc nadajnika
31 dBmW
Przeznaczenie
Pręt
Waga produktu
300 g
Funkcje anteny
Odłączana antena
Kolor produktu
Metaliczny
Prąd wyjściowy
0,8 A
Pobór mocy (max)
11 W
Procesor wbudowany
Tak
Czułość odbiorcy
5GHz: -72, -93, -77, -91, -97 2.4GHz: -93, -78, -74, -69
Rodzaj wtyku anteny
N-Typ
Wysokość produktu
215 mm
Napięcie operacyjne
24 V
Szerokość produktu
60 mm
Głębokość produktu
38 mm
Pasmo częstotliwości
2.412 - 2.484, 5.150 - 5.875 GHz
Rodzaj kierunku anteny
Antena dookólna
Napięcie wejściowe AC
10 - 30 V
Standardy komunikacyjne
IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac
Wielkość pamięci flash
16 MB
Poziom wzmocnienia anteny (max)
8 dBi
Zainstalowany system operacyjny
RouterOS
Zakres temperatur (eksploatacja)
-40 - 70 °C
Pojemność pamięci wewnętrznej
64 MB
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)
1
Maksymalna szybkość przesyłania danych
54 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN
100 Mbit/s, 1000 Mbit/s, 10 Mbit/s
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN
54 Mbit/s

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Mikrotik UISP Wireless Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn) na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Mikrotik UISP Wireless Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Mikrotik UISP Wireless Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Mikrotik UISP Wireless Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn) w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Mikrotik UISP Wireless Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Sprzęt sieciowy.