Mikrotik Wkładka SFP S-31DLC20D 1.25G Dual LC UPC SM 20km

Producent
Mikrotik
Kod producenta
S-31DLC20D
EAN
5902560365986
  • Złącze światłowodowe: LC
  • Typ interfejsu: SFP
  • Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1250 Mbit/s
Pełna specyfikacja

75 złnetto92,25 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Mikrotik Wkładka SFP S-31DLC20D 1.25G Dual LC UPC SM 20km: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
S-31DLC20D590256036598675 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Złącze światłowodowe: LC
  • Typ interfejsu: SFP
  • Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1250 Mbit/s

Pełna specyfikacja

Gwarancja
12 miesięcy
Typ interfejsu
SFP
Długość fali
1310 nm
Złącze światłowodowe
LC
Maksymalny dystans transferu
20000 m
Maksymalna szybkość przesyłania danych
1250 Mbit/s

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Mikrotik Wkładka SFP S-31DLC20D 1.25G Dual LC UPC SM 20km na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Mikrotik Wkładka SFP S-31DLC20D 1.25G Dual LC UPC SM 20km?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Mikrotik Wkładka SFP S-31DLC20D 1.25G Dual LC UPC SM 20km?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Mikrotik Wkładka SFP S-31DLC20D 1.25G Dual LC UPC SM 20km w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Mikrotik Wkładka SFP S-31DLC20D 1.25G Dual LC UPC SM 20km?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Akcesoria sieciowe.