Msi Płyta główna Z890 GAMING PLUS WIFI6E

Producent
Msi
Kod producenta
Z890 GAMING PLUS WIFI6E
EAN
4711377431118
  • Obsługiwane gniazda procesora: LGA 1851
  • Gniazdo procesora: LGA 1851 (Socket V1)
  • Producent procesora: Intel
Pełna specyfikacja

1 012 złnetto1 244,76 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Msi Płyta główna Z890 GAMING PLUS WIFI6E: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
Z890 GAMING PLUS WIFI6E47113774311181 012 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Obsługiwane gniazda procesora: LGA 1851
  • Gniazdo procesora: LGA 1851 (Socket V1)
  • Producent procesora: Intel

Pełna specyfikacja

Wi-Fi
Tak
Procesor
Intel Core Ultra (Series 2)
Bluetooth
Tak
Gwarancja
36 miesięcy
Układ audio
Realtek ALC897
Usługa RAID
Tak
Kontroler LAN
Killer E5000
Kolor produktu
Czarny
Standardy Wi- Fi
Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11g, 802.11a
Wersja Bluetooth
5.3
Gniazdo procesora
LGA 1851 (Socket V1)
Producent procesora
Intel
Kompatybilność ECC
Non-ECC
Przewodowa sieć LAN
Tak
Szerokość produktu
243,8 mm
Typ slotów pamięci
DIMM
Głębokość produktu
304,8 mm
Ilość gniazd USB 2.0
4
Kanały wyjścia audio
7.1 kan.
Format płyty głównej
ATX
Ilość gniazd pamięci
4
Układ płyty głównej
Intel Z890
Ilość złączy SATA III
4
Podstawowy standard Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Rodzina płyt z chipsetami
Intel
Obsługa kanałów pamięci
Dwukanałowy
Obsługiwane rodzaje dysków
HDD & SSD
Obsługiwane rodzaje pamięci
DDR5-SDRAM
Łączna liczba złączy SATA
4
Gniazdo zasilania ATX (24-pin)
Tak
Obsługiwane gniazda procesora
LGA 1851
Złącze zasilacza EPS (8-pin)
Tak
Maksymalna pojemność pamięci
256 GB
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet
5 Gigabit Ethernet
Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
4
Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
1
Liczba złączy zasilania EPS (8-pin)
1
Wspierane interfejsy dysków twardych
M.2, SATA III
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Windows 11
Obsługiwane prędkości zegara pamięci
5600 MHz, 6400 MHz, 4800 MHz, 7200, 9200 MHz
Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.)
9200 MHz

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Msi Płyta główna Z890 GAMING PLUS WIFI6E na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Msi Płyta główna Z890 GAMING PLUS WIFI6E zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Msi Płyta główna Z890 GAMING PLUS WIFI6E?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Msi Płyta główna Z890 GAMING PLUS WIFI6E?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Msi Płyta główna Z890 GAMING PLUS WIFI6E w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Msi Płyta główna Z890 GAMING PLUS WIFI6E?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Gaming.

  • Dostępny

    Msi

    Płyta główna B860M GAMING PLUS WIFI

    • Producent procesora: Intel
    • Gniazdo procesora: LGA 1851 (Socket V1)
    • Obsługiwane gniazda procesora: LGA 1851

    658 złnetto809,34 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Msi

    Monitor 26.5" MAG 274QP QD-OLED X24 WQHD 240Hz

    • Natywna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
    • Konstrukcja bezramkowa: Tak
    • Pozycjonowanie na rynku: Gaming

    1 429 złnetto1 757,67 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Msi

    Monitor 27" PRO 276CPXF FHD 280Hz

    • Natywna częstotliwość odświeżania: 280 Hz
    • Pozycjonowanie na rynku: Gaming
    • Kolor produktu: Czarny

    564 złnetto693,72 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Msi

    Monitor 27" MAG 275QF E20 WQHD 200Hz

    • Natywna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
    • Przednia osłona: Czarny
    • Pozycjonowanie na rynku: Gaming

    527 złnetto648,21 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego