Netgear Switch GS108PP-100EUS 8p PoE 123W (PoE+: 8p) Unmanaged Gigabit

Producent
Netgear
Kod producenta
GS108PP-100EUS
EAN
606449130034
  • Możliwość montażu na ścianie: Tak
  • Możliwości montowania w stelażu: Tak
  • Diody LED: Tak
Pełna specyfikacja

425 złnetto522,75 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Netgear Switch GS108PP-100EUS 8p PoE 123W (PoE+: 8p) Unmanaged Gigabit: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
GS108PP-100EUS606449130034425 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Możliwość montażu na ścianie: Tak
  • Możliwości montowania w stelażu: Tak
  • Diody LED: Tak

Pełna specyfikacja

Diody LED
Tak
Certyfikaty
CE, FCC, ICES-003, VCCI, RCM, BSMI, KC, CB, CE LVD, BSMI, EAC, RCM, KC, EN 60950-1
Pobór mocy
123 W
Obsługa 10G
Nie
Obsługa PoE
Tak
Waga produktu
600 g
Kolor produktu
Czarny
Pełny dupleks
Tak
Rozmiar bufora
192 KB
Typ przełącznika
Nie zarządzany
Wysokość produktu
27 mm
Źródło zasilania
DC
Napięcie operacyjne
2.4 V
Szerokość produktu
236 mm
Zgodny z Jumbo Frames
Tak
Głębokość produktu
102 mm
Napięcie wejściowe DC
54 V
Standardy komunikacyjne
IEEE 802.1p, IEEE 802.3az, IEEE 802.3at, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x
Rozszerzenie Jumbo Frames
9000
Wielkość tabeli adresów
4000 wejścia
Obsługa funkcji Plug & Play
Tak
Zakres wilgotności względnej
0 - 90%
Obsługa jakość serwisu (QoS)
Tak
Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 40 °C
Możliwość montażu na ścianie
Tak
Możliwości montowania w stelażu
Tak
Zakres temperatur (przechowywanie)
-20 - 70 °C
Dopuszczalna wilgotność względna
0 - 95%
MTBF (Średni okres międzyawaryjny)
2752476 h
Przepustowość rutowania/przełączania
16 Gbit/s
Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu
123 W
Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów
8
Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port
30 W
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.)
0 - 3000 m
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet
8

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Netgear Switch GS108PP-100EUS 8p PoE 123W (PoE+: 8p) Unmanaged Gigabit na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Netgear Switch GS108PP-100EUS 8p PoE 123W (PoE+: 8p) Unmanaged Gigabit jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Netgear Switch GS108PP-100EUS 8p PoE 123W (PoE+: 8p) Unmanaged Gigabit?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Netgear Switch GS108PP-100EUS 8p PoE 123W (PoE+: 8p) Unmanaged Gigabit?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Netgear Switch GS108PP-100EUS 8p PoE 123W (PoE+: 8p) Unmanaged Gigabit w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Netgear Switch GS108PP-100EUS 8p PoE 123W (PoE+: 8p) Unmanaged Gigabit?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Sprzęt sieciowy.