Netgear Switch XSM4348S-100NES 48p Managed 10G(Multigigabit)

Producent
Netgear
Kod producenta
XSM4348S-100NES
EAN
606449110067
  • Układ: 1U
  • Możliwości montowania w stelażu: Tak
  • Kolor produktu: Szary
Pełna specyfikacja

26 504 złnetto32 599,92 zł brutto

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Netgear Switch XSM4348S-100NES 48p Managed 10G(Multigigabit): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
XSM4348S-100NES60644911006726 504 zł nettoZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Układ: 1U
  • Możliwości montowania w stelażu: Tak
  • Kolor produktu: Szary

Pełna specyfikacja

Układ
1U
Pobór mocy
250 W
Obsługa 10G
Tak
Port konsoli
RJ-45
Waga produktu
4,1 kg
Emisja ciepła
473,9 BTU/h
Kolor produktu
Szary
Przepustowość
357 Mpps
Latency (10 Gbps)
1,827 µs
Typ przełącznika
Zarządzany
Wysokość produktu
44 mm
Źródło zasilania
Prąd przemienny
Szerokość produktu
212 mm
Zasilacz dołączony
Tak
Głębokość produktu
345 mm
Liczba portów USB 2.0
1
Ilość slotów Modułu SFP+
2
Możliwości montowania w stelażu
Tak
Ilość portów 10G Ethernet (miedź)
24
Technologia okablowania Fiber Ethernet
10GBASE-T, 10GBASE-X
Przepustowość rutowania/przełączania
480 Gbit/s
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ
10G Ethernet (100/1000/10000)
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet
24

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Netgear Switch XSM4348S-100NES 48p Managed 10G(Multigigabit) na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Netgear Switch XSM4348S-100NES 48p Managed 10G(Multigigabit) zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Netgear Switch XSM4348S-100NES 48p Managed 10G(Multigigabit)?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Netgear Switch XSM4348S-100NES 48p Managed 10G(Multigigabit)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Netgear Switch XSM4348S-100NES 48p Managed 10G(Multigigabit) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Netgear Switch XSM4348S-100NES 48p Managed 10G(Multigigabit)?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Sprzęt sieciowy.