PNY Pamięć 8GB DDR4 3200MHz 25600 MD8GSD43200-SI

Producent
PNY
Kod producenta
MD8GSD43200-SI
  • DDR4-3200, UDIMM
  • Gwarancja 60 miesięcy
  • Przeznaczenie: PC
Pełna specyfikacja

242 złnetto297,66 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

PNY Pamięć 8GB DDR4 3200MHz 25600 MD8GSD43200-SI: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANKonfiguracjaCena nettoDostępność
MD8GSD43200-SIbrak8 GB DDR4-3200242 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • DDR4-3200, UDIMM
  • Gwarancja 60 miesięcy
  • Przeznaczenie: PC

Pełna specyfikacja

Gwarancja
60 miesięcy
Pamięć RAM
8 GB
Przeznaczenie
PC
Opóźnienie CAS
22
Typ pamięci RAM
DDR4
Prędkość zegara pamięci
3200 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar)
1 x 8 GB

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię PNY Pamięć 8GB DDR4 3200MHz 25600 MD8GSD43200-SI na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy PNY Pamięć 8GB DDR4 3200MHz 25600 MD8GSD43200-SI jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę PNY Pamięć 8GB DDR4 3200MHz 25600 MD8GSD43200-SI?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na PNY Pamięć 8GB DDR4 3200MHz 25600 MD8GSD43200-SI?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić PNY Pamięć 8GB DDR4 3200MHz 25600 MD8GSD43200-SI w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na PNY Pamięć 8GB DDR4 3200MHz 25600 MD8GSD43200-SI?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Pamięć RAM.