Samsung Dysk SSD PM893 7.68TB SATA 2.5" MZ7L37T6HBLA-00A07 (DWPD 1)

Producent
Samsung
Kod producenta
MZ7L37T6HBLA-00A07
  • 2,5", SATA III
  • Gwarancja 60 miesięcy
  • Interfejs: SATA
Pełna specyfikacja

13 562 złnetto16 681,26 zł brutto

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Samsung Dysk SSD PM893 7.68TB SATA 2.5" MZ7L37T6HBLA-00A07 (DWPD 1): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANKonfiguracjaCena nettoDostępność
MZ7L37T6HBLA-00A07brak7,68 TB13 562 zł nettoZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • 2,5", SATA III
  • Gwarancja 60 miesięcy
  • Interfejs: SATA

Pełna specyfikacja

DWPD
1
NVMe
Nie
Gwarancja
60 miesięcy
Interfejs
SATA
Typ pamięci
V-NAND TLC
Przeznaczenie
Serwer/stacja robocza
Typ dysku SSD
2.5"
Rodzaj opakowania
OEM
Losowy zapis (4KB)
30000 IOPS
Rodzina produktów
PM893
Losowy odczyt (4KB)
98000 IOPS
Wysokość produktu
7 mm
Szerokość produktu
100 mm
Szyfrowanie sprzętu
Tak
Głębokość produktu
70 mm
Średnie zużycie mocy
3,2 W
Pobór mocy (bezczynny)
1,5 W
Pojemność pamięci SSD
7,68 TB
Prędkość zapisu nośnika
520 MB/s
Prędkość odczytu z nośnika
550 MB/s
Szybkość przesyłania danych
6 Gbit/s
Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
-40 - 85 °C
MTBF (Średni okres międzyawaryjny)
2000000 h

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Samsung Dysk SSD PM893 7.68TB SATA 2.5" MZ7L37T6HBLA-00A07 (DWPD 1) na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Samsung Dysk SSD PM893 7.68TB SATA 2.5" MZ7L37T6HBLA-00A07 (DWPD 1) zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Samsung Dysk SSD PM893 7.68TB SATA 2.5" MZ7L37T6HBLA-00A07 (DWPD 1)?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Samsung Dysk SSD PM893 7.68TB SATA 2.5" MZ7L37T6HBLA-00A07 (DWPD 1)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Samsung Dysk SSD PM893 7.68TB SATA 2.5" MZ7L37T6HBLA-00A07 (DWPD 1) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Samsung Dysk SSD PM893 7.68TB SATA 2.5" MZ7L37T6HBLA-00A07 (DWPD 1)?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Dyski SSD.