Samsung Monitor 27''/QHD/500Hz/OLED/FLAT/300cd/m2/0.03ms/HAS

Producent
Samsung
Kod producenta
LS27FG602SUXEN
EAN
8806097455905
  • 27" OLED QHD, 500 Hz
  • HDMI, DisplayPort, montaż VESA 100
  • Gwarancja 24 miesiące
Pełna specyfikacja

2 408 złnetto2 961,84 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Samsung Monitor 27''/QHD/500Hz/OLED/FLAT/300cd/m2/0.03ms/HAS: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
LS27FG602SUXEN88060974559052 408 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • 27" OLED QHD, 500 Hz
  • HDMI, DisplayPort, montaż VESA 100
  • Gwarancja 24 miesiące

Pełna specyfikacja

USB
1× USB Type B
HDMI
2× HDMI typ A
Waga
3,8 kg
Kolor
Srebrny
Funkcje
Nachylenie, Regulowana wysokość, Pivot, Obrotowy
Matryca
OLED
Montaż
Biurko/Montaż naścienny
Kontrast
1000000:1
Gwarancja
24 miesiące
Jasność
300 cd/m²
DisplayPort
1
Pobór mocy
41.4 W
Czas reakcji
0.03 ms
Montaż VESA
100 × 100 mm
Wyposażenie
USB Hub, Backlight
Gama kolorów
DCI-P3 99%
Odświeżanie
500 Hz
USB 3.2 Gen 1
2× USB Type-A
Złącze audio
1× 3.5-mm minijack
Liczba kolorów
1.0B
Rozdzielczość
2560 × 1440
Kable w zestawie
Kabel zasilający, Kabel HDMI, DisplayPort Cable, USB 3.0 Cable
Przekątna ekranu
27"
Klasa energetyczna
G
Kąt widzenia (pionowo)
178 °
Kąt widzenia (poziomo)
178 °
Wymiary (szer. × wys. × gł.)
611,7 × 353,8 × 49,2 mm

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Samsung Monitor 27''/QHD/500Hz/OLED/FLAT/300cd/m2/0.03ms/HAS na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Samsung Monitor 27''/QHD/500Hz/OLED/FLAT/300cd/m2/0.03ms/HAS jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Samsung Monitor 27''/QHD/500Hz/OLED/FLAT/300cd/m2/0.03ms/HAS?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Samsung Monitor 27''/QHD/500Hz/OLED/FLAT/300cd/m2/0.03ms/HAS?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Samsung Monitor 27''/QHD/500Hz/OLED/FLAT/300cd/m2/0.03ms/HAS w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Samsung Monitor 27''/QHD/500Hz/OLED/FLAT/300cd/m2/0.03ms/HAS?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Monitory.

  • Dostępny

    Samsung

    Monitor 27''/QHD/180Hz/OLED/FLAT/250cd/m2/0.03ms

    • 27" OLED QHD, 180 Hz
    • HDMI, DisplayPort, montaż VESA 100
    • Gwarancja 24 miesiące

    Promocja −5 %1 389 złnettoCena regularna: 1 462,6 zł1 708,47 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Samsung

    MONITOR LED S80D 37" LS37D800EAUXEN

    • 37" VA 4K UHD, 60 Hz
    • HDMI, montaż VESA 100
    • Gwarancja 24 miesiące

    1 331 złnetto1 637,13 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Samsung

    MONITOR LED S60UD 32" LS32D600UAUXEN 100Hz

    • 32" IPS QHD, 100 Hz
    • HDMI, montaż VESA 100
    • Gwarancja 24 miesiące

    1 051 złnetto1 292,73 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego