Samsung MONITOR LED 24" LS24F430UAUXEN 100Hz

Producent
Samsung
Kod producenta
LS24F430UAUXEN
EAN
8806097198956
  • 24" IPS Full HD, 100 Hz
  • HDMI, montaż VESA 100
  • Gwarancja 24 miesiące
Pełna specyfikacja

567 złnetto697,41 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Samsung MONITOR LED 24" LS24F430UAUXEN 100Hz: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
LS24F430UAUXEN8806097198956567 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • 24" IPS Full HD, 100 Hz
  • HDMI, montaż VESA 100
  • Gwarancja 24 miesiące

Pełna specyfikacja

Tryb gry
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Pobór mocy
14 W
Typ matrycy
IPS
AMD FreeSync
Nie
Kolor nóżek
Czarny
NVIDIA G-SYNC
Nie
Typ zasilacza
Wewnętrzny
Kolor produktu
Czarny
Kształt ekranu
Płaski
Waga (z podstawą)
5,4 kg
Waga (bez podstawy)
3,5 kg
Kolory wyświetlacza
16.7 miliona kolorów
Przewodowa sieć LAN
Tak
Pokrycie NTSC (typowe)
72%
Pokrycie sRGB (typowe)
99%
Napięcie wejściowe AC
100 - 240 V
Pozycjonowanie na rynku
Biznes
Kąt widzenia w poziomie
178°
Rozmiar obrazu (w pionie)
29,6 cm
Technologia wyświetlacza
LCD
Typ pomiaru czasu reakcji
GTG (Gray to Gray)
Wysokość (bez podstawy)
321,6 mm
Szerokość (bez podstawy)
539,9 mm
Rozmiar obrazu (w poziomie)
52,7 cm
Głębokość (bez podstawy)
57,2 mm
Jasność wyświetlacza (min)
200 cd/m²
Pobór mocy w trybie czuwania
0,5 W
Częstotliwość wejściowa AC
50/60 Hz
Zakres wilgotności względnej
10 - 80%
Jasność wyświetlacza (typowa)
300 cd/m²
Zakres temperatur (eksploatacja)
10 - 40 °C
Skala efektywności energetycznej
Od A do G
Wysokość urządzenia (z podstawą)
518,9 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą)
539,9 mm
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin
14 kWh
Głębokość urządzenia (z podstawą)
219,7 mm
Klasa efektywności energetycznej (HDR)
Niedostępny
Klasa efektywności energetycznej (SDR)
D
Maksymalna częstotliwość odświeżania
100 Hz
Technologia eliminująca migotanie obrazu
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Samsung MONITOR LED 24" LS24F430UAUXEN 100Hz na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Samsung MONITOR LED 24" LS24F430UAUXEN 100Hz zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Samsung MONITOR LED 24" LS24F430UAUXEN 100Hz?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Samsung MONITOR LED 24" LS24F430UAUXEN 100Hz?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Samsung MONITOR LED 24" LS24F430UAUXEN 100Hz w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Samsung MONITOR LED 24" LS24F430UAUXEN 100Hz?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Monitory.