Samsung SSD T7 External 1TB USB 3.2 iron Szary

Producent
Samsung
Kod producenta
MU-PC1T0T/WW
EAN
8806090351679
  • Dysk zewnętrzny, USB
  • Odczyt do 1050 MB/s, zapis do 1000 MB/s
  • Gwarancja 36 miesięcy
Pełna specyfikacja

Zapytaj o cenęCenę podamy w ofercie

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Samsung SSD T7 External 1TB USB 3.2 iron Szary: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANKonfiguracjaCena nettoDostępność
MU-PC1T0T/WW88060903516791 TBZapytaj o cenęDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Dysk zewnętrzny, USB
  • Odczyt do 1050 MB/s, zapis do 1000 MB/s
  • Gwarancja 36 miesięcy

Pełna specyfikacja

Waga
58 g
Kolor
Iron Gray
Format
Przenośny
Funkcje
AES 256-bit Encryption, Password Security
Gwarancja
36 miesięcy
Interfejs
USB 3.2 GEN 2
W zestawie
USB Type-C to C Cable, USB Type-C to A Cable, Skrócona Instrukcja Obsługi
Certyfikaty
CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC
Pojemność
1 TB
Zapis sekwencyjny
1000 MB/s
Odczyt sekwencyjny
1050 MB/s
Typ pamięci flash
NAND Flash
Wymiary (szer. × wys. × gł.)
85 × 57 × 8 mm

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Samsung SSD T7 External 1TB USB 3.2 iron Szary na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Samsung SSD T7 External 1TB USB 3.2 iron Szary?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Samsung SSD T7 External 1TB USB 3.2 iron Szary?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Samsung SSD T7 External 1TB USB 3.2 iron Szary w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Samsung SSD T7 External 1TB USB 3.2 iron Szary?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Dyski SSD.