Shelly Pro 3EM Switch Add-on Naszynowy adapter do modułu pomiaru energii

Producent
Shelly
Kod producenta
FG3800235268131
EAN
3800235268131
  • Kolor: Biały
  • Gwarancja 60 miesięcy
Pełna specyfikacja

78 złnetto95,94 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Shelly Pro 3EM Switch Add-on Naszynowy adapter do modułu pomiaru energii: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
FG3800235268131380023526813178 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Kolor: Biały
  • Gwarancja 60 miesięcy

Pełna specyfikacja

Kolor
Biały
Gwarancja
60 miesięcy

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Shelly Pro 3EM Switch Add-on Naszynowy adapter do modułu pomiaru energii na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Shelly Pro 3EM Switch Add-on Naszynowy adapter do modułu pomiaru energii?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Shelly Pro 3EM Switch Add-on Naszynowy adapter do modułu pomiaru energii?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Shelly Pro 3EM Switch Add-on Naszynowy adapter do modułu pomiaru energii w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Shelly Pro 3EM Switch Add-on Naszynowy adapter do modułu pomiaru energii?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Smart home.

  • Dostępny

    Shelly

    Dimmer 0/1-10V PM Gen3 ściemniacz

    • Łączność: Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n), Bluetooth 4.2
    • Kolor: Niebieski
    • Gwarancja 36 miesięcy

    76 złnetto93,48 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Shelly

    BLU H&T Display ZB Black

    • Gwarancja 24 miesiące

    80,49 złnetto99,00 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Shelly

    BLU H&T Display ZB White

    • Gwarancja 24 miesiące

    80,49 złnetto99,00 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego