Sony Kontroler bezprzewodowy DualSense Edge czarny

Producent
Sony
Kod producenta
711719593072
EAN
711719593072
  • Źródło zasilania: Bateria
  • Głębokość produktu: 106 mm
  • Waga produktu: 325 g
Pełna specyfikacja

724 złnetto890,52 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Sony Kontroler bezprzewodowy DualSense Edge czarny: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
711719593072711719593072724 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Źródło zasilania: Bateria
  • Głębokość produktu: 106 mm
  • Waga produktu: 325 g

Pełna specyfikacja

Gałki
Tak
Gwarancja
12 miesięcy
Waga produktu
325 g
Kolor produktu
Czarny
Rodzaj urządzenia
Gamepad
Wysokość produktu
66 mm
Źródło zasilania
Bateria
Obsługiwany typ USB
USB Type-C
Sposób łączności
Bezprzewodowy
Szerokość produktu
160 mm
Interfejs urządzenia
Bluetooth/USB
Głębokość produktu
106 mm
Wyjście na słuchawki
Tak
Technologia kontroli gier
Analogowa/Cyfrowa
Klawisze funkcyjne do gier
Przycisk opcji, Przycisk udostępniania, Przycisk Home, D-pad
Obsługiwane platformy gier
PlayStation 5
Przyciski boczne "skrzydełka"
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Sony Kontroler bezprzewodowy DualSense Edge czarny na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Sony Kontroler bezprzewodowy DualSense Edge czarny zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Sony Kontroler bezprzewodowy DualSense Edge czarny?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Sony Kontroler bezprzewodowy DualSense Edge czarny?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Sony Kontroler bezprzewodowy DualSense Edge czarny w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Sony Kontroler bezprzewodowy DualSense Edge czarny?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Gaming.

  • Dostępny

    Sony

    PS5 ELITE Wireless Headset black (OUTLET)

    • Port ładowania USB typu C: Tak
    • Waga produktu: 347 g
    • Typ produktu: Zestaw słuchawkowy

    330 złnetto405,90 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Sony

    Kontroler bezprzewodowy DualSense

    • Źródło zasilania: Bateria
    • Pojemność baterii: 1560 mAh
    • Akumulatorek: Tak

    259 złnetto318,57 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego