Symantec Norton 360 Premium 10D/12M ESD (NIE WYMAGA KARTY)

Producent
Symantec
Kod producenta
21408237
  • Rodzaj dystrybucji: Do pobrania
  • Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
  • Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Tak
Pełna specyfikacja

86 złnetto105,78 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Symantec Norton 360 Premium 10D/12M ESD (NIE WYMAGA KARTY): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
21408237brak86 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Rodzaj dystrybucji: Do pobrania
  • Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
  • Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Tak

Pełna specyfikacja

Liczba lat
1 lat(a)
Liczba PC-ów
10
Rodzaj dystrybucji
Do pobrania
Rodzaj oprogramowania
Licencja
Ilość obsługiwanych urządzeń
10
Obsługiwane systemy operacyjne Mac
Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Tak
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Symantec Norton 360 Premium 10D/12M ESD (NIE WYMAGA KARTY) na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Symantec Norton 360 Premium 10D/12M ESD (NIE WYMAGA KARTY) jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Symantec Norton 360 Premium 10D/12M ESD (NIE WYMAGA KARTY)?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Symantec Norton 360 Premium 10D/12M ESD (NIE WYMAGA KARTY)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Symantec Norton 360 Premium 10D/12M ESD (NIE WYMAGA KARTY) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Symantec Norton 360 Premium 10D/12M ESD (NIE WYMAGA KARTY)?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Oprogramowanie.

  • Dostępny

    Symantec

    Norton 360 Deluxe 5D/12M BOX (NIE WYMAGA KARTY)

    • Rodzaj dystrybucji: Nośnik fizyczny
    • Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
    • Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak

    64 złnetto78,72 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Symantec

    Norton 360 Deluxe 5D/12M ESD (NIE WYMAGA KARTY)

    • Rodzaj dystrybucji: Do pobrania
    • Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
    • Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Tak

    64 złnetto78,72 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Symantec

    Norton 360 Deluxe 3D/24M ESD

    • Rodzaj dystrybucji: Do pobrania
    • Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
    • Architektura 64-bitowa: Tak

    110 złnetto135,30 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Symantec

    Norton 360 Deluxe 3D/12M BOX (NIE WYMAGA KARTY)

    • Rodzaj dystrybucji: Nośnik fizyczny
    • Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
    • Architektura 64-bitowa: Tak

    55 złnetto67,65 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego