Techly SKRĘTKA U/UTP CAT6 DRUT 305M CCA SZARA ITP6-CCA-305-GY

Producent
Techly
Kod producenta
ITP6-CCA-305-GY
EAN
8054529022823
  • Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE, RoHS
  • Okres gwarancji: 1 lat(a)
  • Certyfikaty: CE, RoHS
Pełna specyfikacja

300 złnetto369,00 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Techly SKRĘTKA U/UTP CAT6 DRUT 305M CCA SZARA ITP6-CCA-305-GY: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
ITP6-CCA-305-GY8054529022823300 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE, RoHS
  • Okres gwarancji: 1 lat(a)
  • Certyfikaty: CE, RoHS

Pełna specyfikacja

Gwarancja
36 miesięcy
Złącze 1
Nie
Złącze 2
Nie
Certyfikaty
CE, RoHS
Złączka 1
Nie
Złączka 2
Nie
Typ przewodu
Stały
Waga produktu
9,66 kg
Izolacja kabla
U/UTP (UTP)
Kolor produktu
Szary
Standard kabla
Cat6
Okres gwarancji
1 lat(a)
Częstotliwość
250 MHz
Długość kabla
305 m
Klasa ogniowa kabla
Eca
Materiał płaszcza
Polichlorek winylu (PVC)
Rozmiar przewodu AWG
23
Materiał przewodzący
Aluminium miedziane (CCA)
Obsługa funkcji Plug & Play
Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju)
CE, RoHS

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Techly SKRĘTKA U/UTP CAT6 DRUT 305M CCA SZARA ITP6-CCA-305-GY na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Techly SKRĘTKA U/UTP CAT6 DRUT 305M CCA SZARA ITP6-CCA-305-GY zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Techly SKRĘTKA U/UTP CAT6 DRUT 305M CCA SZARA ITP6-CCA-305-GY?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Techly SKRĘTKA U/UTP CAT6 DRUT 305M CCA SZARA ITP6-CCA-305-GY?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Techly SKRĘTKA U/UTP CAT6 DRUT 305M CCA SZARA ITP6-CCA-305-GY w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Techly SKRĘTKA U/UTP CAT6 DRUT 305M CCA SZARA ITP6-CCA-305-GY?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Akcesoria sieciowe.

  • Dostępny

    Techly

    SKRĘTKA F/UTP CAT5E DRUT 305M CCA ZEWNĘTRZN

    • Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS, CE
    • Okres gwarancji: 1 lat(a)
    • Certyfikaty zgodności: CE, RoHS

    361 złnetto444,03 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Zapytaj

    Techly

    SAMOZACISKOWY MODUŁ KEYSTONE RJ45 KAT.6A U

    • Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
    • Kolor produktu: Biały
    • Izolacja kabla: U/UTP (UTP)

    8 złnetto9,84 zł brutto

    Termin dostawy podamy w ofercie