Top E Shop Biurko narożne + komoda DANY 120x50xH76 sonoma

Producent
Top E Shop
Kod producenta
DANY SONOMA
EAN
5904507202279
  • Regulacja wysokości: Nie
  • Materiał ramy: Płyta wiórowa
  • Uchwyty: Tak
Pełna specyfikacja

455 złnetto559,65 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Top E Shop Biurko narożne + komoda DANY 120x50xH76 sonoma: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
DANY SONOMA5904507202279455 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Regulacja wysokości: Nie
  • Materiał ramy: Płyta wiórowa
  • Uchwyty: Tak

Pełna specyfikacja

Model
Narożny
Uchwyty
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Typ blatu
Matowy
Kolor ramy
Dąb Sonoma
Kolor uchwytu
Srebrny
Kolor produktu
Dębowy
Kształt blatu
Prostokątny
Materiał ramy
Płyta wiórowa
Wymiary biurka
50 x 120 x 76 cm
Wymiary komody
30 x 120 x 75 cm
Ilość szuflad
3
Materiał blatu
Płyta wiórowa
Regulacja wysokości
Nie
Typ wykończenia ramy
Matowy
Półka na klawiaturę
Nie
Właściwe wykorzystanie
Gaming, Domowe biuro, Biuro
Grubość płyty meblowej
16 mm
Typ wykończenia frontów
Matowy
Materiał wykończenia blatu
Laminat

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Top E Shop Biurko narożne + komoda DANY 120x50xH76 sonoma na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Top E Shop Biurko narożne + komoda DANY 120x50xH76 sonoma jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Top E Shop Biurko narożne + komoda DANY 120x50xH76 sonoma?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Top E Shop Biurko narożne + komoda DANY 120x50xH76 sonoma?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Top E Shop Biurko narożne + komoda DANY 120x50xH76 sonoma w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Top E Shop Biurko narożne + komoda DANY 120x50xH76 sonoma?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Artykuły i meble biurowe.

  • Dostępny

    Top E Shop

    BIURKO MIJAS LEWE BIEL

    • Wymagany montaż: Tak
    • Regulacja wysokości: Nie
    • Właściwe wykorzystanie: Gaming, Domowe biuro, Biuro

    445 złnetto547,35 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Top E Shop

    Zestaw Biurko + Regał COSMO DĄB ARTISAN

    • Lustro w zestawie: Nie
    • Półka na klawiaturę: Nie
    • Typ prowadnicy szuflady: Prowadnice rolkowe

    469 złnetto576,87 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Top E Shop

    BIURKO KUBA BIAŁY MAT

    • Zdalnie sterowany: Nie
    • Materiały: Płyta wiórowa
    • Rodzaj wykończenia zewnętrznego: Matowy

    440 złnetto541,20 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Top E Shop

    BIURKO NAROŻNE DANY KASZMIR KOMPLET

    • Materiał wykończenia półki: Laminat
    • Kolor półki: Kaszmirowy
    • Szuflady do przechowywania: Tak

    511 złnetto628,53 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego