TP-Link Router TL-MR100-Outdoor

Producent
TP-Link
Kod producenta
TL-MR100-Outdoor
EAN
1210002601641
  • Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
  • Kolor produktu: Biały
  • Wbudowany wyłącznik: Tak
Pełna specyfikacja

313 złnetto384,99 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

TP-Link Router TL-MR100-Outdoor: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
TL-MR100-Outdoor1210002601641313 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
  • Kolor produktu: Biały
  • Wbudowany wyłącznik: Tak

Pełna specyfikacja

Firewall
Tak
Gwarancja
36 miesięcy
Obsługa DMZ
Tak
Obsługa PoE
Tak
Kolor produktu
Biały
Przycisk reset
Tak
Prąd wyjściowy
1 A
Rodzaj zasilania
DC, PoE
Standardy Wi- Fi
Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b
Dostęp dla gości
Tak
Wyzwalanie portów
Tak
Czułość odbiorcy
11g 54M: -74 dBm 11n HT20: -73 dBm 11n HT40: -70 dBm
Power over Ethernet
48 V
Radio bezprzewodowe
Tak
Stopień ochrony IP
IP65
Technologia MU-MIMO
Tak
Wysokość produktu
54,7 mm
Napięcie operacyjne
12 V
Przewodowa sieć LAN
Tak
Szerokość produktu
226,6 mm
Dynamiczny DNS (DDNS)
Tak
Wbudowany wyłącznik
Tak
Głębokość produktu
100 mm
Przekierowanie portów
Tak
Dostęp do harmonogramu
Tak
Filtrowanie adresów IP
Tak
Standardy komunikacyjne
IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n
Technologia okablowania
10/100Base-T(X)
Filtrowanie adresów MAC
Tak
Typ interfejsu Ethernet LAN
Fast Ethernet
Szyfrowanie / bezpieczeństwo
WPA2, WPA-PSK, WPA, WPA2-PSK
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME)
Tak
Zakres wilgotności względnej
10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja)
-30 - 60 °C
Możliwość montażu na ścianie
Tak
Zakres temperatur (przechowywanie)
-40 - 70 °C
Dopuszczalna wilgotność względna
5 - 90%
Aktualizacje oprogramowania urządzenia
Tak
Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów
Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN
100 Mbit/s
Zastępcza moc promieniowana izotropowego (EIRP) (@IEEE 802.11n)
20 dBmW

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię TP-Link Router TL-MR100-Outdoor na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z TP-Link Router TL-MR100-Outdoor zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę TP-Link Router TL-MR100-Outdoor?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na TP-Link Router TL-MR100-Outdoor?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić TP-Link Router TL-MR100-Outdoor w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na TP-Link Router TL-MR100-Outdoor?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Sprzęt sieciowy.

  • Dostępny

    TP-Link

    Router Archer MR400 (kolor czarny)

    • Typ produktu: Router biurkowy
    • Wbudowany wyłącznik: Tak
    • Możliwość montażu na ścianie: Tak

    329 złnetto404,67 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    TP-Link

    Switch TL-SG1024D (24x 10/100/1000Mbps)

    • Diody LED: Tak
    • Możliwość sztaplowania: Tak
    • Możliwości montowania w stelażu: Tak

    329 złnetto404,67 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    TP-Link

    Access Point EAP225

    • MIMO: Tak
    • 2,4 GHz: Tak
    • Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1350 Mbit/s

    285 złnetto350,55 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego