Trust Pen KYNA ACTIVE White

Producent
Trust
Kod producenta
25191
EAN
8713439251913
  • Okres gwarancji: 2 lat(a)
  • Kompatybilność: iPad 2018+, iPad Pro
  • Kolor końcówki: Biały
Pełna specyfikacja

86 złnetto105,78 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Trust Pen KYNA ACTIVE White: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
25191871343925191386 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Okres gwarancji: 2 lat(a)
  • Kompatybilność: iPad 2018+, iPad Pro
  • Kolor końcówki: Biały

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Waga produktu
13 g
Kolor produktu
Biały
Okres gwarancji
2 lat(a)
Kolor końcówki
Biały
Kompatybilność
iPad 2018+, iPad Pro
Kompatybilność z marką
Apple
Kompatybilność urządzenia
Tablet

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Trust Pen KYNA ACTIVE White na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Trust Pen KYNA ACTIVE White jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Trust Pen KYNA ACTIVE White?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Trust Pen KYNA ACTIVE White?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Trust Pen KYNA ACTIVE White w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Trust Pen KYNA ACTIVE White?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Akcesoria do smartfonów i tabletów.