Trust Podstawka pod monitor MONTA GLASS MONITOR STAND WHT (25351)

Producent
Trust
Kod producenta
25351
EAN
8713439253511
  • Materiał obudowy: Szkło hartowane
  • Prosty montaż: Tak
  • Kolor produktu: Biały, Półprzezroczysty, Biały
Pełna specyfikacja

65 złnetto79,95 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Trust Podstawka pod monitor MONTA GLASS MONITOR STAND WHT (25351): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
25351871343925351165 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Materiał obudowy: Szkło hartowane
  • Prosty montaż: Tak
  • Kolor produktu: Biały, Półprzezroczysty, Biały

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Typ montażu
Wolnostojący
Typ mocowania
Biurko
Kolor produktu
Biały, Półprzezroczysty, Biały
Prosty montaż
Tak
Okres gwarancji
2 lat(a)
Materiał obudowy
Szkło hartowane
Maksymalny udźwig
10 kg
Wysokość produktu
100 mm
Szerokość produktu
500 mm
Głębokość produktu
200 mm
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy
1

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Trust Podstawka pod monitor MONTA GLASS MONITOR STAND WHT (25351) na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Trust Podstawka pod monitor MONTA GLASS MONITOR STAND WHT (25351)?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Trust Podstawka pod monitor MONTA GLASS MONITOR STAND WHT (25351)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Trust Podstawka pod monitor MONTA GLASS MONITOR STAND WHT (25351) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Trust Podstawka pod monitor MONTA GLASS MONITOR STAND WHT (25351)?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Akcesoria komputerowe.