Ubiquiti UniFi CloudKey Enterprise

Producent
Ubiquiti
Kod producenta
CK-ENTERPRISE
EAN
810084691854
  • Interfejs: Ethernet/Bluetooth
  • Certyfikaty: CE, FCC, IC
  • LAN: 2× RJ-45
Pełna specyfikacja

Zapytaj o cenęCenę podamy w ofercie

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Ubiquiti UniFi CloudKey Enterprise: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
CK-ENTERPRISE810084691854Zapytaj o cenęZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Interfejs: Ethernet/Bluetooth
  • Certyfikaty: CE, FCC, IC
  • LAN: 2× RJ-45

Pełna specyfikacja

LAN
2× RJ-45
SFP+
1
Waga
13,1 kg
Kolor
Szary
Gwarancja
24 miesiące
Interfejs
Ethernet/Bluetooth
W zestawie
Skrócona Instrukcja Obsługi
Certyfikaty
CE, FCC, IC
Pobór mocy
190 W
Wyposażenie
LCD Touchscreen Display, Reset Button, Bluetooth
Moc maksymalna
550 W
Wymiary (szer. × wys. × gł.)
481,4 × 43,7 × 787 mm

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Ubiquiti UniFi CloudKey Enterprise na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Ubiquiti UniFi CloudKey Enterprise jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Ubiquiti UniFi CloudKey Enterprise?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Ubiquiti UniFi CloudKey Enterprise?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Ubiquiti UniFi CloudKey Enterprise w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Ubiquiti UniFi CloudKey Enterprise?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Sprzęt sieciowy.