Ubiquiti UniFi Switch 24 PoE

Producent
Ubiquiti
Kod producenta
USW-24-POE-EU
EAN
817882028554
  • 24 porty GbE, w tym 16 PoE+
  • 2× SFP 1G, budżet PoE 95 W
  • Zarządzanie w UniFi Network
Pełna specyfikacja

1 610 złnetto1 980,30 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Ubiquiti UniFi Switch 24 PoE: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
USW-24-POE-EU8178820285541 610 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • 24 porty GbE, w tym 16 PoE+
  • 2× SFP 1G, budżet PoE 95 W
  • Zarządzanie w UniFi Network

Pełna specyfikacja

LAN
24× RJ-45
SFP
2
Kolor
Srebrny
Funkcje
Auto-sensing per port, 16 Ports PoE
Montaż
Rackmount
Warstwa
Layer 2
Gwarancja
24 miesiące
Standardy
IEEE 802.3at
Liczba portów
24 x Gigabit Ethernet (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet), 2 x Fiber Channel (1 Gbps)

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

  • Dostępny

    Ubiquiti

    UniFi Dream Machine Pro

    Standardy: IEEE 802.1X, Bluetooth zamiast IEEE 802.3at · 90 zł netto drożej

    1 700 złnetto2 091,00 zł brutto

  • Dostępny

    Ubiquiti

    UniFi Switch Enterprise 8 PoE

    Standardy: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at zamiast IEEE 802.3at · 307 zł netto drożej

    1 917 złnetto2 357,91 zł brutto

  • Dostępny

    Ubiquiti

    UniFi Switch Pro Max 16

    Standardy: IEEE 802.1X zamiast IEEE 802.3at · 426 zł netto taniej

    1 184 złnetto1 456,32 zł brutto

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Ubiquiti UniFi Switch 24 PoE na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Ubiquiti UniFi Switch 24 PoE?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Ubiquiti UniFi Switch 24 PoE?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Ubiquiti UniFi Switch 24 PoE w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Ubiquiti UniFi Switch 24 PoE?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Sprzęt sieciowy.

  • Dostępny

    Ubiquiti

    UniFi Cloud Gateway Max

    • Brama sieciowa z kontrolerem UniFi
    • 4× LAN, 1× WAN, pamięć 16 GB
    • Ponad 30 urządzeń UniFi i 300 klientów

    1 143 złnetto1 405,89 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Ubiquiti

    UniFi Switch Aggregation

    • 8 portów SFP+ 10G
    • Do agregacji połączeń 10G
    • Zarządzanie w UniFi Network

    1 133 złnetto1 393,59 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Ubiquiti

    UniFi Cloud Gateway Fiber

    • Brama sieciowa z portami SFP+
    • 4× LAN RJ-45, LAN i WAN SFP+
    • Wyświetlacz LCD, zarządzanie w UniFi

    1 130 złnetto1 389,90 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Ubiquiti

    UniFi U6 Enterprise

    • Wi-Fi 6E AX10000, pasma 2,4 / 5 / 6 GHz
    • Port 2,5 GbE, zasilanie PoE+
    • Zarządzanie w UniFi Network

    1 126 złnetto1 384,98 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego