Unitek ADAPTER USB-C-USB-A 3.1 GEN1, M/F, A1025GNI

Producent
Unitek
Kod producenta
A1025GNI
EAN
4894160047670
  • Wsparcie OTG: Tak
  • Złączka 1: USB C
  • Maksymalna szybkość przesyłania danych: 5 Gbit/s
Pełna specyfikacja

13 złnetto15,99 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Unitek ADAPTER USB-C-USB-A 3.1 GEN1, M/F, A1025GNI: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
A1025GNI489416004767013 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Wsparcie OTG: Tak
  • Złączka 1: USB C
  • Maksymalna szybkość przesyłania danych: 5 Gbit/s

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Złącze 1
Męska
Złącze 2
Żeńska
Złączka 1
USB C
Złączka 2
USB-A 3.1
Wsparcie OTG
Tak
Kolor produktu
Srebrny
Materiał obudowy
Aluminium
Długość produktu
20,7 mm
Wysokość produktu
7,5 mm
Szerokość produktu
18 mm
Maksymalna szybkość przesyłania danych
5 Gbit/s

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Unitek ADAPTER USB-C-USB-A 3.1 GEN1, M/F, A1025GNI na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Unitek ADAPTER USB-C-USB-A 3.1 GEN1, M/F, A1025GNI jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Unitek ADAPTER USB-C-USB-A 3.1 GEN1, M/F, A1025GNI?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Unitek ADAPTER USB-C-USB-A 3.1 GEN1, M/F, A1025GNI?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Unitek ADAPTER USB-C-USB-A 3.1 GEN1, M/F, A1025GNI w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Unitek ADAPTER USB-C-USB-A 3.1 GEN1, M/F, A1025GNI?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Akcesoria komputerowe.

  • Dostępny

    Unitek

    KABEL USB AM-BM 3m

    • Kolor produktu: Czarny
    • Wersja USB: USB 2.0
    • Złączka 1: USB A

    11 złnetto13,53 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Unitek

    PRZEDŁUŻACZ USB 3.0 AM-AF 1,5M, Y-C458GBK

    • Materiał pokrycia styków: Złoto
    • Złączka 2: USB A
    • Rozmiar złącza 2: Prosty

    15 złnetto18,45 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Unitek

    KABEL HDMI 2.0 4K 60HZ 3M C11079BK-3M

    • Złączka 1: HDMI 2.0
    • Długość kabla: 3 m
    • Kolor produktu: Czarny

    16 złnetto19,68 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego